R5 M330 VIDEO_TDR_FAILURE mavi ekran hatası

swosh

Centipat
Daha fazla  
Bilgisayarımda AMD R5 M330 ekran kartı var, yani aldığımda o driverlar vardı ve msinfo32.exe'de AMD Radeon R5 M330 ekran kartı olarak gözüküyor, bilgisayarımı 3 gün önce Windows 7'den Windows 10'a yükselttim. Windows 10 Home Single Language kullanıyorum, ilk iş olarak AMD'nin sitesinden yazılımını indirmek oldu. Radeon Pro Software Enterprise adlı yazılımı indirip kurdum ve bilgisayarımda ki ekran kartını algılayıp Driver'ı kurdu, fakat bilgisayarı açtığımda ilk başta 5 10 saniye aralıklarla, sonrada kalıcı bir şekilde siyah ekran gelip mavi ekran yiyorum VIDEO_TDR_FAILURE hatasıyla. Konuyla ilgili araştırma yapıyorum 3 gündür, genelde sil yükle demişler fakat olmuyor, güvenli moda geçip sürücüyü devre dışı bırakmadan bilgisayarı kullanamıyorum. Böyle de performans alamıyorum, Intel'in HD 5500 ekran kartı var bilgisayarımda, iki ekran kartlı yani. Fakat bu ekran kartında da herhangi bir verim alamıyorum, 64 MB VRAM vs. var, bu da oyun oynamamı engelliyor. Yardımcı olabilecek var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı ekran kartı bendede var, R5 M330 ekran kartı laptoplar için çıkartılan bir ekran kartıdır. Sorununuzu çözmeniz için bilgisiyarıma sağ tıklatıp yönet seçeneğine tıklayın. Daha sonrasında görüntü bağdaştırıcılarından R5 m330 adlı yere sağ tıklayıp özellikler deyin, oradan da sürücüleri geri yükle seçeneğini seçtikten sonra sorununz hallolacaktır. Olmazsa ekran kartı yanmış olabilir.

Hocam dediğiniz yeri bulamadım, yönet dediğimde görüntü bağdaştırıcısı kısmını bulamadım.
1657069590536.png

Minidump dosyası paylaşınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı