R5 M420 Mafia 2 düşük FPS sorunu

Ayrıca şunu da eklemeliyim, i5 7200u işlemci oyunlarda pekte iyi bir performans göstermiyor. Benchmark'a göre i3 4160 ile denk denebilecek bir işlemci. Ekran kartı zaten düşük, giriş seviyesi bir ekran kartı. Performans beklememelisiniz. 800x600'e aldığımda da kasıyor dediğinize göre, FPS sabitlemesi olduğunu sanıyorum. FPS'inize bir bakınız. Ayrıca sürücülerinizi güncelleyin. Özellikle İntel sürücüsünü.

Ayarlar ile biraz uğraşıp doğru seçimi bulabilirsiniz.

Doğru diyosunuz ama ben hatta bu FPS artırma videolarınıizledim halen kasıyor ama GTA 5 çatırçutur oynanıyor
Ayarlar ile biraz uğraşıp doğru seçimi bulabilirsiniz.
Edit: Oyun son çıkan Definitive Edition vs ise optimizasyon sorunu da olabilir.

Üğraştım bayaa bir ama GTA 5 çatır çutur oynanıyor paradoxa girdim

Ben aynı sistemle oyunu çatır çutur oynadım. Sorun AMD'de değil. Hatta ekran kartım daha kötüydü.

Konu dışı bir şey sormak istiyorum kankam sana, RX570 4 GB'ten memnun musun? Bende almayı düşünüyorum ama sence 8 GB'lık model ile aralarında nasıl bir fark var? 4 GB'lık modeli bırakıp fark ödeyerek 8 GB almaya değer mi? Çünkü ASUS ROG STRIX modeline bakmıştım ama 4 GB'dı, sen memnun musun? Oyunlarda performansı nasıl?

Konu dışı bir şey sormak istiyorum kankam sana, RX570 4 GB'ten memnun musun? Ben de almayı düşünüyorum ama sence 8 GB'lık model ile aralarında nasıl bir fark var? 4 GB'lık modeli bırakıp fark ödeyerek 8 GB almaya değer mi? Çünkü ASUS ROG STRIX modeline bakmıştım ama 4 GB'dı, sen memnun musun? Oyunlarda performansı nasıl?
Ben memnunum bu aralar çok oyun oynamasam da BF 1 girince mutlu ediyor. Doom Eternal gibi yeni nesil oyunlarda belleğin hepsi kullanılsa da performans mükemmel, ben memnunum ama ileriye dönük olması açısından 8 GB alabilirsin. Ben de zaten en geç 1 yıla kadar RTX 2060 8 veya 6 GB modele geçmeyi düşünüyorum.

Konu dışı bir şey sormak istiyorum kankam sana, RX570 4 GB'ten memnun musun? Bende almayı düşünüyorum ama sence 8 GB'lık model ile aralarında nasıl bir fark var? 4 GB'lık modeli bırakıp fark ödeyerek 8 GB almaya değer mi? Çünkü ASUS ROG STRIX modeline bakmıştım ama 4 GB'dı, sen memnun musun? Oyunlarda performansı nasıl?
Kardeşim burda başka konu var yani

Ben memnunum bu aralar çok oyun oynamasam da BF 1 girince mutlu ediyor. Doom Eternal gibi yeni nesil oyunlarda belleğin hepsi kullanılsa da performans mükemmel, ben memnunum ama ileriye dönük olması açısından 8 GB alabilirsin. Ben de zaten en geç 1 yıla kadar RTX 2060 8 veya 6 GB modele geçmeyi düşünüyorum.

Cevapladığın için teşekkür ederim, iyi günlerde kullanmanız dileğiyle.
Kardeşim burada başka konu var yani

Öncelikle konuya zaten cevaplar verilmiş, bende arkadaşı görünce merak edip sordum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı