R5 M430 2 GB Ekran Kartı GTA 5'te 1 GB Gözüküyor

Emirhan2590

Decapat
Arkadaşlar benim ekran kartım 2 GB ama GTA 5'te 1024 MB olarak gözüküyor. Yardım edebilir misiniz?

Ekran kartım: AMD R5 M430 2GB

Son düzenleyen: Moderatör:
Sisteminin tamamını yazabilir misin ? Farklı yerlere paylaştırılıyor olabilir ekran kartın ya da işlemcin yeterli gücü veremediği için düşük olabilir, Windows güncellemelerinden dolayı tam görmüyor olabilir. DXDIAG ve CPU-Z farklı sonuçlar verebiliyordu eskiden böyle bir sorun olabilir, değerleri nereden kontrol ediyorsun ?

Arkadaşlar benim ekran kartım 2 GB ama GTA 5'te 1024 MB olarak gözüküyor. Yardım edebilir misiniz?

Ekran kartım: AMD R5 M430 2GB
Aynı ekran kartına sahibim. Muhtemelen GTA 5 işlemcinin ekran kartını kullanıyor. Masaüstünde sağ tıklayıp Radeon ayarları > sistem > geçişli grafikler > kurulmuş profilli uygulamalar > gözat > C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Grand Theft Auto V buradaki GTAV ve GTAVLauncher bu ikisini teker teker ekle. Sonra oyuna girdiğinde düzelmiş olacak.

Aynı ekran kartına sahibim. Muhtemelen GTA 5 işlemcinin ekran kartını kullanıyor. Masaüstünde sağ tıklayıp Radeon ayarları > sistem > geçişli grafikler > kurulmuş profilli uygulamalar > gözat > C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Grand Theft Auto V buradaki GTAV ve GTAVLauncher bu ikisini teker teker ekle. Sonra oyuna girdiğinde düzelmiş olacak.
Her şeyi tek tek yaptım ama olmadı. Başka bi çözümü varmı acaba?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı