R5 N330 sistem Premiere Pro 2020'de sorun çıkartır mı?

466609

Hectopat
Makaleler
3
Yer
İstanbul
Merhaba, Premiere Pro 2020 kullanmak istiyorum ama sistemden pek emin değilim daha önce kullandım fakat nasıl performans verdi tam hatırlamıyorum. O yüzden size soruyorum. Öncelikle programla ciddi bir işim olmaz. Kendim zaman geçirmek için dizi/film editleri yapmayı düşünüyorum.

Sistemim bu şekilde:
Ekran kartı:

-AMD Radeon R5 Graphics
-AMD Radeon R5 M330
işlemci: AMD A8-7410 APU with AMD Radeon R5 Graphics 2.20 GHz
RAM: 8 GB
Depolama: 1TB HDD

Not: Bu sistemin bu program için yeterli olmayacağını biliyorum ama dediğim gibi çok profesyonel işler yapmayı düşünmüyorum. Sizce işimi görür mü?

Merhaba, Premiere Pro 2020 kullanmak istiyorum ama sistemden pek emin değilim daha önce kullandım fakat nasıl performans verdi tam hatırlamıyorum. O yüzden size soruyorum. Öncelikle programla ciddi bir işim olmaz. Kendim zaman geçirmek için dizi/film editleri yapmayı düşünüyorum.

Sistemim bu şekilde:
Ekran kartı:

-AMD Radeon R5 Graphics
-AMD Radeon R5 M330

Not: Bu sistemin bu program için yeterli olmayacağını biliyorum ama dediğim gibi çok profesyonel işler yapmayı düşünmüyorum. Sizce işimi görür mü?
En azından RAM biraz iyi işini görür gibi.

Sistemim bu şekilde:
Ekran kartı:

-AMD Radeon R5 Graphics
-AMD Radeon R5 M330

Hocam kanser olursunuz muhtemelen. Eski sürümleri kullanabilirsiniz. Hemen hemen öyle bir sistemim var AE CS6 ile kanser olmuştum.

Geri
Yukarı