R5 Pro 3600 işlemci voltaj değeri kaç olmalı?

Wrosty

Centipat
Daha fazla  
Ryzen 5 Pro 3600 kullanıyorum voltaj değerini tam bilmiyorum. 4.1 MHz kullanmak istiyorum ve işlemcide destekliyor fakat voltaj değerini 4.1 MHz'ye göre ayarlayamazsam siyah ekran veriyor ve BIOS'u sıfırlamak zorunda kalıyorum. 4.1MHz'ye göre kaç voltaj yapmam gerekiyor?

Anakart nedir?

Hocam HWMonitor'den sistem boşta kaç Watt çekiyor diye bakın.
Cinebench R23 programını indirip, boşta kaç FPS alacağınıza bakın.
Ryzen Master programını indirirseniz işiniz daha kolaylaşır.

Ryzen 5 Pro 3600 kullanıyorum voltaj değerini tam bilmiyorum. 4.1 MHz kullanmak istiyorum ve işlemcide destekliyor fakat voltaj değerini 4.1 MHz'ye göre ayarlayamazsam siyah ekran veriyor ve BIOS'u sıfırlamak zorunda kalıyorum. 4.1MHz'ye göre kaç voltaj yapmam gerekiyor?

Ben voltaj değerlerini otomatikte bıraktım 4.0 da kullanıyorum problem çıkmıyor. Sizde otomatikte birakıp bir deneyin isterseniz.

ben msi b450 de 42.00 voltaj ise 1.15 kullanıyorum işlemci ısınmıyor performans artıyor testler yapdım otomatik ile oc arasında 15 derece ısı farkı oluyor

Yeni konular

Geri
Yukarı