R5 Pro 4650G Valorant düşük FPS

Emir Yazıcı

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, sabah Ryzen 5 Pro 4650G işlemci satın aldım ve yaklaşık yarım saat önce kurdum. şimdi Valorant'ta test ediyorum. Ama bir sorun var gibi sanki. FPS'im düşük geliyor. İnternette izlediğim testlerde Low ayarlarda 1080p'de ortalama 160 FPS olması gerekirken ben o değerleri hiç göremedim. Genellikle 80 FPS civarı alabiliyorum. Nedeni nedir acaba?

Merhaba, sabah Ryzen 5 Pro 4650G işlemci satın aldım ve yaklaşık yarım saat önce kurdum. Şimdi Valorant'ta test ediyorum. Ama bir sorun var gibi sanki. FPS'im düşük geliyor. İnternette izlediğim testlerde Low ayarlarda 1080P'de ortalama 160 FPS olması gerekirken ben o değerleri hiç göremedim. Genellikle 80 FPS civarı alabiliyorum. Nedeni nedir acaba?

Sistem özelliklerini yazar mısınız?

RAM'lerin Single Channel mı yoksa Dual Channel mı çalışıyor?

RAM çift kanal mı yoksa tek kanal mı? 8 GB'mı yoksa 16 GB'mı? Bu bilgileri de vermeniz gerek. RAM APU sistemlerde çok önemli.

RAM'iniz çift kanal 16 GB mı?

Sistem özelliklerini yazar mısınız?

RAM'lerim XPG Spectrix D50 8+8 3200 MHz çift kanal. Anakart B450M S2H V2 BIOS güncel.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoyla karşılaştırır mısınız?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoyla karşılaştırır mısınız?

Hocam karşılaştırınca performans düşüklüğü var gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı