R6 Battle Pass alınır mı?

Linics

Hectopat
Daha fazla  
R6 Gold Editon aldım, yanına 1200 kredi veriyor oyun. O kredi ile Battle Pass almak istiyorum. Oyunu aktif oynamayı düşünüyorum. Önümüzde 20 günlük bir tatil var zaten. Sizce bitirebilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bitirirsin ama bence almaya değmez. 1200 kredi ile açmak istediğin operatörleri aç, operatörlere harcayacağın paralarla da evrensel skin alabilirsin (10k nam). Zaten kendin skin açabiliyorsun, bir de evrensel skinin olunca gereksiz oluyor. Benim 2 tane evrensel skinim var mesela silahta Black Ice falan yoksa onları kullanıyorum sadece. Uğurluklar da aynı şekilde zaten oynarken görmüyorsun bile. Karakter skinlerine gelirsek tam set yoksa sadece başlı/üniforma takınca çok kötü olabiliyor ayrıca skinler genelde renkli olduğu için sizi daha görülür yapıyor.

Özet geçersem almayın, o parayla beğendiğiniz evrensel skini/skinleri alın.

Bitirirsin ama bence almaya değmez. 1200 kredi ile açmak istediğin operatörleri aç, operatörlere harcayacağın paralarla da evrensel skin alabilirsin (10k nam). Zaten kendin skin açabiliyorsun, bir de evrensel skinin olunca gereksiz oluyor. Benim 2 tane evrensel skinim var mesela silahta Black Ice falan yoksa onları kullanıyorum sadece. Uğurluklar da aynı şekilde zaten oynarken görmüyorsun bile. Karakter skinlerine gelirsek tam set yoksa sadece başlı/üniforma takınca çok kötü olabiliyor ayrıca skinler genelde renkli olduğu için sizi daha görülür yapıyor.

Özet geçersem almayın, o parayla beğendiğiniz evrensel skini/skinleri alın.
Ne gerek var zaten battlepass'den gelen boosterlarla çok kolay bir şekilde kasabilir. 1200 krediye bir sürü skin, üniforma ve kafalık + 600 kredi veriyor ve bence çok avantajlı. Boosterları saymıyorum bile.

1200 kredi değil 840 krediye alabiliyorum VIP var Gold Edition'dan dolayı.
Ne gerek var zaten Battlepass'den gelen boosterlarla çok kolay bir şekilde kasabilir. 1200 krediye bir sürü skin, üniforma ve kafalık + 600 kredi veriyor ve bence çok avantajlı. Boosterları saymıyorum bile.

Merhaba bugün oyun indi ama şöyle bir problemim var ben oyunun Gold Edition versiyonunu almıştım karekterler verildi VIP verildi ama 1200 kredi ve 10 tane paket verilmedi benmi hata yapıyorum yoksa sorun oyundamı.

Son düzenleme:
1200 kredi değil 840 krediye alabiliyorum VIP var Gold Edition'dan dolayı.

Merhaba bugün oyun indi ama şöyle bir problemim var ben oyunun Gold Edition versiyonunu almıştım karekterler verildi VIP verildi ama 1200 kredi ve 10 tane paket verilmedi benmi hata yapıyorum yoksa sorun oyundamı.
Ben sitesinden baktım ama 1200 kredi yada herhangi bir kredi verdiğini göremedim nerden aldınız siz acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı