R6 Battle Pass alınır mı?

Sezonun başında satın almıştım. İçerik olarak bence gayet iyi. 50 TL gibi bir fiyata geliyor. 100 kademeyi de tamamladığınızda 600 kredi iade etmiş oluyor. Yani diğer sezon da almak isterseniz 25 TL yeterli olur. Birkaç tane gereksiz ödül tabii ancak güzel olan ödüller daha önde diyebilirim.

Günde ne kadar süre oynadığınıza göre değişir. Oyuna geçen sezon başladım ve Battle Pass'i geçen sezon da aldım. Geçen sezon aldığımda sezonun bitmesine 30 gün vardı ve 15. kademedeydim. Battle Pass'i de 15 gün içerisinde bitirmiştim. Bu sezon biraz daha az oynuyorum ama 3 gün önce bu sezonun Battle Pass'ini de bitirdim. Bence rahatlıkla bitirirsiniz. Her 2 haftada bir görevler yenileniyor. Toplam 5 adet görev oluyor. 1 görev topluluk için, 4 görev sizin için oluyor. Her görevden 850 kademe puanı alıyorsunuz. O görevleri yaparsanız çok daha kolay bitirirsiniz.

Orada yazan tarihe gelince Battle Pass bitiyor. Diğer sezona geçmeden 2 hafta ara veriliyor. O 2 haftada gelecek yenilikler Test Server'da deneniyor. Yani 40 gün sonra Battle Pass gidecek. Yaklaşık 60 gün sonra da yeni sezona geçilecek.

Geri
Yukarı