R6 mı, R6S mi, 600rr mı?

Türkiye için 250CC uygun. Halkımızın 2 tekerlekli taşıtlara özellikle motor ve bisikletlilere karşı hiç saygısı olmadığı için CC farketmiyor. Bisikletle sola dönecektim adam senin yolda ne işin var diyor... Kaldırımda da aynı tepkiyi alıyoruz.
Trafik bilgisi yok bizim millette, motorcular da bilmiyor.

Şahsen trafikte iki tekerleklilere dikkat ediyorum ama bazıları aklımı alıyor, adamın ölüsü bana zarar olacak.

R6 daha iyi hocam. Tipine bakma 600rr çok sıkıntı çıkartır sana. Demedi deme arkadaşım almıştı satmaya yetiştiremedi.

R6'nın absli modellerine baktım ilan yukarı çıksın diye mi koyuyorlar anlamadım biri airbag falan yazmış her fiyatta var abs 300'e satan 120'ye satan.

Türkiye için 250CC uygun. Halkımızın 2 tekerlekli taşıtlara özellikle motor ve bisikletlilere karşı hiç saygısı olmadığı için CC fark etmiyor. Bisikletle sola dönecektim adam senin yolda ne işin var diyor... Kaldırımda da aynı tepkiyi alıyoruz.

Bende bu yüzden artık adamlardan önce kalktığımdan (pardon ama alık alık etrafa bakındıklarından kaldıramıyolar arabayı) önlerini kesip öncelik olarak kendim gidiyorum (tabii bilinçli kişilerle hiçbir sorun yaşamıyorum)

R6 ve r6s arasındaki fark ne.

Stroke farkı vardı bidiğim kadarı ile.
Birisi az devir çevirir yüksek torkludur, birisi diğerinden daha yüksek devir çevirir torku biraz daha azdır.

ABS olmayan motora bulaşma.

Motor sürüyorsan trafiğin ve yolların koşullarını biliyorsundur, 250CC üzerine çıkmamak hayrına olur.

Katılıyorum. Bu saatten sonra ABS'siz motor alınmaz. Hele ki acemi iseniz ilk virajda asfaltı yalatır motosiklet.

Yeni konular

Geri
Yukarı