R6 mı Rust mı alınmalı?

roademka

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar sizlere bir sorum olacak.
Rust mı yoksa Rainbow Six siage mi?
Cevaplarınızı bekliyorum ikisinden birini alacağım.

Kesinlikle Rainbow.
Iki oyunada sahibim.

Rust oyunu uzun soluklu bir oyun. Cok fazla zaman aliyor. Angarya cok fazla yapilacak is var. Pvpsinide cok fazla begenmiyorum.

Gelelim Rainbow'umuza. 24 map ve 68 operator var. Kesinlikle asla SIKILMAZSINIZ. Binalarin icerisinde her yer kirilabildigi icin sayisiz strateji gelistirebilirsiniz. Yalniz bile girseniz yine keyif alirsiniz. Arkadasinizla girdiginizde ise Rust'ta aldiginiz keyfin bi 100x alabilirsiniz. Fazla zamaniniz mi yok girip 2 el atip cikarsiniz. Surekli kart dusuyor kartlardan guzel skinlerin black ice kaplamalarinin cikmasi sizi mutlu ediyor. Rehine kurtarma, alan savunma, bomba modu gibi modlari var. Defans ve Atack karakterlerinin her birinin ayri ayri essiz gucleri bulunuyor. Bu da keyfi katliyor. bence dunyanin en iyi oyunu.

Tr'de tutmamasinin sebebi ilk zamanlar cok ping sorunu vardi ve oyunu ve mapleri ogrenmek zordu. maplar kolay ama alt ve ya ust kattan nereyi kirarsaniz hangi aciyi elde edersiniz nereyi gorursunuz gibi konular zmanla ogrenilebilecek mevzular. Bizim insanimiz kolay CS gibi oyunlari tercih ettigi icin cok tutulmasi ama gercekten oynayan cok fazla Turkl oyuncu var. Yeni operatorler oyuna dahil ediliyor. Oldukca eglenceli.

Rust adil bir oyun degil. Gunlerce oynarsin 1 gun oyuna girmezsin bir girmissin yaptiklarin gitmis raid yemissin. Bilmiyorum. Twitch'te Rust yayini yapan qaixx, a1dan8992, trausi gibi yayincilari arada izlerdim ama bir yerden sonra SIKIYOR.

Birde Rainbow yayincilarini izleyin ne kadar sardigini goreceksiniz.
Turk bir oyuncu izlemek isterseniz;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
oneririm.

Kesinlikle Rainbow.
Iki oyunada sahibim.

Rust oyunu uzun soluklu bir oyun. Cok fazla zaman aliyor. Angarya cok fazla yapilacak is var. PvP'sini de cok fazla begenmiyorum.

Gelelim Rainbow'umuza. 24 map ve 68 operator var. Kesinlikle asla SIKILMAZSINIZ. Binalarin icerisinde her yer kirilabildigi icin sayisiz strateji gelistirebilirsiniz. Yalniz bile girseniz yine keyif alirsiniz. Arkadasinizla girdiginizde ise Rust'ta aldiginiz keyfin bir 100X alabilirsiniz. Fazla zamaniniz mi yok girip 2 el atip cikarsiniz. Surekli kart dusuyor kartlardan guzel skinlerin Black ice kaplamalarinin cikmasi sizi mutlu ediyor. Rehine kurtarma, alan savunma, bomba modu gibi modlari var. Defans ve Atack karakterlerinin her birinin ayri ayri essiz gucleri bulunuyor. Bu da keyfi katliyor. Bence dunyanin en iyi oyunu.

TR'de tutmamasinin sebebi ilk zamanlar cok ping sorunu vardi ve oyunu ve mapleri ogrenmek zordu. Maplar kolay ama alt veya ust kattan nereyi kirarsaniz hangi aciyi elde edersiniz nereyi gorursunuz gibi konular zmanla ogrenilebilecek mevzular. Bizim insanimiz kolay CS gibi oyunlari tercih ettigi icin cok tutulmasi ama gercekten oynayan cok fazla Turkl oyuncu var. Yeni operatorler oyuna dahil ediliyor. Oldukca eglenceli.

Rust adil bir oyun degil. Gunlerce oynarsin 1 gun oyuna girmezsin bir girmissin yaptiklarin gitmis RAID yemissin. Bilmiyorum. Twitch'te Rust yayini yapan qaixx, a1dan8992, trausi gibi yayincilari arada izlerdim ama bir yerden sonra SIKIYOR.

Bir de Rainbow yayincilarini izleyin ne kadar sardigini goreceksiniz.
Türk bir oyuncu izlemek isterseniz;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
oneririm.

Hocam benim gönlümden Rust geçiyordu ama arkadaşım yok işte genelde CS gibi oyunları iyi oynuyorum aim falan iyi ama R6 videolarını izledim çok zor gibi gözüküyor oynayamamaktan korkuyorum R6'yı

Hocam benim gönlümden Rust geçiyordu ama arkadaşım yok işte genelde CS gibi oyunları iyi oynuyorum aim falan iyi ama R6 videolarını izledim çok zor gibi gözüküyor oynayamamaktan korkuyorum R6'yı

Hocam bir de sistemim kaldırır mı R6'yı?
i5-4460
RX6600 XT
12 GB bellek RAM

@Virtudex
Hocam bir de sistemim kaldırır mı R6'yı?
i5-4460
RX6600 XT
12 GB bellek RAM

Yeni konular

Geri
Yukarı