R6 oyununda anlık kasmalar

İşletim sistemi
Windows 10

Fatflix

Femtopat
Arkadaşlar R6 oynarken normalde 100-150 civarı FPS aldığım oyunda bazen birden 0-15 gibi komik bir seviyeye düşüyor 3-4 saniyelik bir olay ama yine de kanser ediyor. Bu gün sık sık yaşadım internette aradım ve pek bir şey bulamadım bilgisi olan yardım edebilirse sevinirim...

Sistemim: R5 3550h 8 GB RAM GTX 1650 HP Gaming laptop.

Sürücülerin güncel mi?

Şunu dener misin?

Oyunun dosya konumundan Rainbow Six Siege.exe dosyasına sağ tık yap. Ardından özelliklere tıkla. Sonra uyumluluğa tıkla ve oranın altında "tam ekran iyileştirmelerini devre dışı bırak" var. Ona tıkla ve tekrar oyunu aç.

Arkadaşlar R6 oynarken normalde 100-150 civarı FPS aldığım oyunda bazen birden 0-15 gibi komik bir seviyeye düşüyor 3-4 saniyelik bir olay ama yine de kanser ediyor. Bu gün sık sık yaşadım internette aradım ve pek bir şey bulamadım bilgisi olan yardım edebilirse sevinirim...

Sistemim: R5 3550h 8 GB RAM GTX 1650 HP Gaming laptop.
Ram sebep oluyor olabilir.

Sürücülerin güncel mi?

Şunu dener misin?

Oyunun dosya konumundan Rainbow Six Siege.exe dosyasına sağ tık yap. Ardından özelliklere tıkla. Sonra uyumluluğa tıkla ve oranın altında "tam ekran iyileştirmelerini devre dışı bırak" var. Ona tıkla ve tekrar oyunu aç.

Denedim bunu.
RAM yetmiyor olabilir. MSI Afterburner yazılımından kullanım değerlerinizi kontrol ediniz.
MSI'ın geliştirdiği Afterburner, dünya çapındaki hızaşırtma yarışmalarının en popüler EKRAN KARTI hızaşırtma aracıdır. Gezginlerde böyle tanımlamışlar ama denerim...

Geri
Yukarı