R6:S Year 4 Açıklanmadı

kunduzbey

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Arkadaşlar paneller kapandı ve year 4 hakkında hiç bir bilgi verilmedi. İzleyenler görmüştür sadece gelecek 2 operatörü gösterip kapattılar. Sanırım oyun bitiyor artık.

Adamlar geçen sezon 100 operatör dediler bu sezon Türk operatör bekliyordum adamlar operatör göstermediler demek.
LOL. Her sezon başı o sezonda çıkacak tüm operatör ülkeleri belli oluyor sırasıyla birlikte.
Örneğin bu yıl sezon başlangıcında hangi ülkeden kaç operatör geleceği açıklanacak.

Ubisoft ciddi anlamda kötü bir oyun şirketi. 100 operatör sözlerini tutacaklarını da sanmıyorum umarım tutarlar fakat server sözlerini de hatırlatmak isterim. :) Operation health olursa ve iyi bir planlama ve uygulamayla yönetirlerse oyun hem seviye atlar hem de oyuncu sayısını arttırır.

Ubisoft ciddi anlamda kötü bir oyun şirketi. 100 operatör sözlerini tutacaklarını da sanmıyorum umarım tutarlar fakat server sözlerini de hatırlatmak isterim. :) Operation health olursa ve iyi bir planlama ve uygulamayla yönetirlerse oyun hem seviye atlar hem de oyuncu sayısını arttırır.
Ubisoft'u kötüleyecek kadar deneyimli bir oyuncu olduğunuzu düşünmüyorum. Bu kadar çok oyuna nasıl yetiştiklerini ben anlamıyorum.
R6 yeterince seviye atladı ve oyuncu sayısı gayet iyi. Gereksiz çöp kitle yok trol çocukların olduğu.
Umduğunu değil bulduğunu yiyenlerin oyunu.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı