R6 Siege alınır mı?

Caveria alıp başkalarına sinir krizi yaşatmak istiyorsanız neden olmasın? Eğer arkadaşlarınızla birlikte oynarsanız çok daha fazla keyif alırsınız. Oyun taktik ve rekabetçi strateji üzerine kurulu. Bir de CS:GO gibi 10-15 mermide değil, 2-3 mermide ölüyorsunuz. Epic Games Store'da 23, 99₺'ye bulabilirsiniz. Steam'de Deluxe Edition ise 44, 55₺'ye kadar düşebiliyor. Ben size Deluxe Edition öneriyorum yoksa başlarda sıkıntı yaşayabiliyorsunuz.

Gold Edition almayı düşündümde para farkını hakedecek kadar bir değişiklik var mı? Operatörleri oynayarakda açamaz mıyız? Doğrusu o farka başka bir oyun olmayı düşünüyordum olmadı onu da alabilirim.

Bence Gold Edition almasan da olur. Canın karakter açmak isterse 1.-4. sezonların karakterlerini oyuna sonradan para yatırarak alabileceğin paket var. Ben Steam'de 89 TL olan normal versiyonunu aldım indirimdeyken ve 150 saatimi doldurdum oyunda 25'ten fazla karakterim var 45.000 oyun içi param var. Aldığım karakterler de Aruni, Maestro, Gridlock gibi pahalı karakterler. Bence değmez ama senin kararın.
Not: Büyük ihtimalle oyunu almışsındır ama ben alacak arkadaşlara fikir olması için yazmak istedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı