R6 Siege alınır mı?

Alınır parasını hak ediyor. Alışması zor, mapler karmaşık. Ezberlemek zor kısaca şöyle düşün. Valorant'ı 5 sene sonra oynamaya başlıyorsun bir sürü map ve karakter var. Karakterleri bilmiyorsun bir anda kör oluyorsun falan. Öğrenirken çok gıcık oluyor.

Gold Edition almayı düşündümde para farkını hakedecek kadar bir değişiklik var mı? Operatörleri oynayarakda açamaz mıyız? Doğrusu o farka başka bir oyun olmayı düşünüyordum olmadı onu da alabilirim.

Alınır, zevkli, taktiksel bir oyun. Öğrenme süreci biraz sıkıntılı, eğer sabredip oynarsanız rehberleri falan izlerseniz iyi olur. Bu oyunu ne kadar öğrenirseniz o kadar zevk alırsınız. Ben daha yeni başladım ve 50 saat gömdüm bile, özellikle haritaları öğrendikçe daha çok zevk veriyor. Bu gidişle okulda sıkıntı çıkaracak ama hayırlısı.

Gold Edition almayı düşündümde para farkını hakedecek kadar bir değişiklik var mı? Operatörleri oynayarakda açamaz mıyız? Doğrusu o farka başka bir oyun olmayı düşünüyordum olmadı onu da alabilirim.

Alabiliyorsanız kesinlikle Gold alın, evet oynayarakta operatör açılabiliyor lakin insanı sıkabiliyor. Hazır operatörlerle başlarsanız daha çok keyif alırsınız.

Gold Edition almayı düşündümde para farkını hakedecek kadar bir değişiklik var mı? Operatörleri oynayarakda açamaz mıyız? Doğrusu o farka başka bir oyun olmayı düşünüyordum olmadı onu da alabilir
Operatör açmaya çalışırken canından bezebilirsin, gold edition al bence.

Geri
Yukarı