R6 silah desenleri nereye geliyor?

Daha fazla  
Ekran görüntüsü 2024-01-06 155114.png

Ekran görüntüsü 2024-01-06 155100.png

Ekran görüntüsü 2024-01-06 155033.png

Arkadaşlar R6 aldım, yanında bu desenler geldi, ama oyunda bunları bulamıyorum, bu desenlere sahip miyim? Eğer sahipsem nereden nasıl kuşanabilirim? Teşekkürler şimdiden.

Sledge ve Thatcher'ın silahı. Bayağıdır oyunu oynamadığım için tam hatırlamıyorum.
Teşekkürler onlara bakayım, tam kanser oyunmuş lolden kurtulayım derken War thunder ın bataklığına düştüm ondan kurtulayım derken şimdi bu , 4 saat oynadım ve 2 kill alabildim:)

Sledge ve Thatcher'ın silahı. Bayağıdır oyunu oynamadığım için tam hatırlamıyorum.
Hocam bu arada ikisinde de görünmüyor herhangi bir desen veya kaplama sadece ubisoftun verdiği fil kaplaması var onun dışındakiler yok.

Son düzenleme:
Teşekkürler onlara bakayım, tam kanser oyunmuş lolden kurtulayım derken War thunder ın bataklığına düştüm ondan kurtulayım derken şimdi bu , 4 saat oynadım ve 2 kill alabildim:)

Hocam bu arada ikisinde de görünmüyor herhangi bir desen veya kaplama sadece ubisoftun verdiği fil kaplaması var onun dışındakiler yok.

Steamden oyuna sağ tıklayıp özellikler dedikten sonra DLC kısmı var oradan aktifleştirin DLC'leri.

Yeni konular

Geri
Yukarı