R6 t-hunt XP vermiyor

sucuklu baklava

Hectopat
Yer
Uganda
Daha fazla  
Selamlar, bildiğiniz gibi Y2S4 skinleri geri geldi ve herkes deliler gibi bu skinlerden almak istiyor. Doğal olarak t-hunt giriyordum ama oyun birden dondu 3sn boyunca. Sonra hiç XP alamamaya başladım. Tabii bu t-hunt için geçerli. Bugün tekrar denediğimde hala sorunun devam ettiğini gördüm. Bu hata nasıl düzelir bilen biri yazabilir mi?

Selamlar, bildiğiniz gibi Y2S4 skinleri geri geldi ve herkes deliler gibi bu skinlerden almak istiyor. Doğal olarak t-hunt giriyordum ama oyun birden dondu 3sn boyunca. Sonra hiç XP alamamaya başladım. Tabii bu t-hunt için geçerli. Bugün tekrar denediğimde hala sorunun devam ettiğini gördüm. Bu hata nasıl düzelir bilen biri yazabilir mi?

Geçmiş sezonun skinleri nasıl geldi? Fotoğraf atar mısınız? Sorununa çözüm olarak benzer durum bende de olmuştu bu sezon. Ubisoft destek XP ve renownların geldiğini ama bitiş ekranında sorun oldugunu söyledi. Kontrol ettim gerçekten de geliyordu. Sende kontrol et

Reddit'ten bir adam her 24 saatte 20k XP ve 50k renwon alabilceğimizi söylemiş. Nedeni ise bazı adamlar bot falan kuruyor ve diyelim uyudun uyandığında hesap 50 Level oluyor. Böylece ranked da da hile yapıp rank atlıyor ve hesabı satıyorlarmış.
Tom Clancy's Rainbow Six  Siege Screenshot 2021.02.13 - 20.38.42.47 (2).png

Tom Clancy's Rainbow Six  Siege Screenshot 2021.02.13 - 20.38.09.98 (2).png

Bu silah skinleri y2S4'den kalma ve gayet güzel. En iyi kısmı ise her silaha takabiliyoruz.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı