R6 uPlay sunucu sorunu

Ekmekarasipc

Hectopat
Merhabalar oyuna girdiğimde başarımlarla alakalı bir hata veriyordu skip deyip girdim. Sunucuya bağlanıyorda kaldı ve girmedi çıktım UPlay'i tekrar başlatıp denedim yine olmadı dosyaları doğrulayıp girdim. Tekrar hata verdi ve ayrıca uPlay levelim coinlerim heyşeyim sıfırlandı ne yapmam gerek?

Merhabalar oyuna girdiğimde başarımlarla alakalı bir hata veriyordu skip deyip girdim. Sunucuya bağlanıyorda kaldı ve girmedi çıktım UPlay'i tekrar başlatıp denedim yine olmadı dosyaları doğrulayıp girdim. Tekrar hata verdi ve ayrıca uPlay levelim coinlerim heyşeyim sıfırlandı ne yapmam gerek?

Hiçbir şeyiniz sıfırlanmadı sadece uPlay senkronizosyon sıkıntısı var. Güncelleme ile sıkıntı çözülür ya da 1 2 güne hallederler. Bende de aynı sorun var şu an.

Bugün aynısı oldu ilk başta Ubisoft sunucuları cevap evrmedi sonra yaklaşık 30 dakika bir bakımın ardından sorun düzeltildi şuan oyundayım ve gayet stabil.

Bende de aynı sorun var ama herhalde düzelir. Bunun da güvenli internet gibi saçma bir sebebi olmasın da aramakla uğraşmayalım :D

Yeni konular

Geri
Yukarı