R6 Windows tarafından bulunamıyor

YsrKY

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar, geçen günlerde Rainbow Six Siege Epic Games tarafından indirime girmişti ve bende aldım. Oyunu indirildikten sonra otomatik olarak uPlay Launcher indirildi ve Launcher'daki güncellemeleri yaptıktan sonra oyuna girmeye çalıştım fakat resimdeki gibi bir hata aldım lütfen yardımcı olabilir misiniz?

Screenshot_9.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarınızda IObit tarzı programlar var mı ya da sistem temizliği yapan programlar? Varsa ismini yazın ve bilgisayarınızdan kaldırın.

Aynı sorunu CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp sfc /scannow kodunu çalıştırıp çözmüştüm. Ayrıca oyun dosyalarını da doğrulayın.

Bilgisayarınızda IObit tarzı programlar var mı ya da sistem temizliği yapan programlar? Varsa ismini yazın ve bilgisayarınızdan kaldırın.

Aynı sorunu CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp sfc /scannow kodunu çalıştırıp çözmüştüm.

Temizlik yapan bir program kullanmıyorum son zamanlarda TLauncher diye bir şey indirdim onla beraber Java indirildi ondan kaynaklı bir şey olabilir mi?

Peki çözüm nedir?

Aynı sorunu CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp sfc /scannow kodunu çalıştırıp çözmüştüm. Ayrıca oyun dosyalarını da doğrulayın.

Çözüm bu olabilir de olmayabilir de. Denemeden öğrenemezsin değil mi?

son zamanlarda TLauncher diye bir şey indirdim onla beraber Java indirildi ondan kaynaklı bir şey olabilir mi?

TLauncheri indirmeden önce sorun yaşıyor muydun peki? TLauncher bildiğim kadarıyla Minecraft'ın cracklenmiş launcheri. Korsan yazılım önermiyorum, beraberinde virüs veya trojan bulaştırmış olabilirsin sistemine. Bu yüzden MB ile sistemi tarayın.

Son düzenleme:
Çözüm bu olabilir de olmayabilir de. Denemeden öğrenemezsin değil mi?

TLauncheri indirmeden önce sorun yaşıyor muydun peki? TLauncher bildiğim kadarıyla Minecraft'ın cracklenmiş launcheri. Korsan yazılım önermiyorum, beraberinde virüs veya trojan bulaştırmış olabilirsin sistemine. Bu yüzden MB ile sistemi tarayın.
Hayır yaşamıyordum böyle bir sorun zaten ilk defa oynayacaktım oyunu daha önce oynamadım.
TLauncher sildim fakat hala aynı sıkıntıyı yaşıyorum.
MB nedir?

Şu mesajı niye görmezden geliyorsunuz? 3. kez yazıyorum, deneyip denemediğiniz hakkında bilgi vermezseniz daha fazla yardımcı olamayacagım.

MB:

Şu mesajı niye görmezden geliyorsunuz? 3. kez yazıyorum, deneyip denemediğiniz hakkında bilgi vermezseniz daha fazla yardımcı olamayacagım.

MB:
Deniyorum

MB:
Windows Kaynak Koruması bütünlük ihlali ile karşılaşmadı.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı