Windows tarafından bulunamıyor hatası

QuickMeck

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba;
Forumda araştırdım ama bir türlü bulamadım, hattanın ciddiyet derecesini bilmediğim için sürekli format atma fikrini 2. seçenek olarak bıraktım. Hemen hemen her programda aşağıdaki uyarıyı alıyorum.Sadece Steam için değil yani...
2.JPG

Nette bir kaç sitede "CMD" komutları ile yapılması gerekenleri yaptım(sfc /scannow gibi... ), fakat aşağıda yaptığım işlemde 87 adet hata buldu, bu duruma bu hatalarmı sebep oldu bilmiyorum ama formatsız nasıl çözebilirim.
Windows 10 ISO dosyam mevcut, Rufus ile Technopat sayesinde UEFI Windows 10 kurulum USB'de hazırladım, yardımı olur mu bilmiyorum ama buradan birinin bu olayı çözeceğine inanıyorum :)
Yardımlarınızı bekliyorum :(
1.JPG

Son düzenleyen: Moderatör:
Sfc /scannow ile temel onarım düzeltmedi ise kayıt girdilerinde ciddi bozukluklar var demektir. İlk olarak yeni yerel yönetici hesabı ile oturum açıp o hesapta böyle sorunlar olup olmadığını teyit edin. Yoksa masaüstü ve belgeler dosyalarınızı buraya aktarın.

Halen durum aynı ise de temiz Windows 10 kurulumu yapın.

Eski bir konu ama ben bu sorunla 3 gün önce karşılaştım ve hemen hemen her yolu denedim sonunda çözümü buldum. Sorunu belki hala yaşan vardır düşüncesi ile sizinle paylamak istedim belki sizinde işinize yarar.
Advanced Systemcare programını kurduktan sonra > Araç çantası > Sistem temizle alanından > Kayıt temizleyiciyi indirin ve Derin tarama yapıp ''Düzeltmeye başlaya'' tıklayın sorununuz yüksek ihtimalle çözülecektir.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    56,9 KB · Görüntüleme: 261
Eski bir konu ama ben bu sorunla 3 gün önce karşılaştım ve hemen hemen her yolu denedim sonunda çözümü buldum. Sorunu belki hala yaşan vardır düşüncesi ile sizinle paylamak istedim belki sizinde işinize yarar.
Advanced Systemcare programını kurduktan sonra > Araç çantası > Sistem temizle alanından > Kayıt temizleyiciyi indirin ve Derin tarama yapıp ''Düzeltmeye başlaya'' tıklayın sorununuz yüksek ihtimalle çözülecektir.

Sayın hocam, çok teşekkür ediyorum. Beni format atmaktan kurtardınız. Program işe yaradı. 3-4 gündür araştırmaktan çok yorulmuştum en son format atacaktım. Ayrıca bu bahsettiğiniz Advanced Systemcare programı bilgisayarı hızlandırmak için de faydalı duruyor. Tekrar teşekkür ediyorum. İyi günler.

Sayın hocam, çok teşekkür ediyorum. Beni format atmaktan kurtardınız. Program işe yaradı. 3-4 gündür araştırmaktan çok yorulmuştum en son format atacaktım. Ayrıca bu bahsettiğiniz Advanced Systemcare programı bilgisayarı hızlandırmak için de faydalı duruyor. Tekrar teşekkür ediyorum. İyi günler.
Evet kardeşim PC' yi gerçekten gözle görülebilir derecede hızlandırıyor. Ayrıca Driver Booster ile sürücülerini güncel tuta bilirsin. İyi günler dilerim.

Öncelikle çok teşekkür ederim, brightvpn.exe belasından kurtuldum. Normal tarama yapınca olmamıştı fakat derin taramada buldu ve açılışta çıkan uyarı silindi.

Yeni konular

Geri
Yukarı