R6 You are running unsupported video driver

lawlaw

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Rainbow Six'i Vulkan olarak açtıktan sonra böyle bir uyarı alıyorum sol üstte. Dikkate almam gereken bir şey mi? Sürücüm hep aynıydı sonuçta sadece oyunu Vulkan olarak açtıktan sonra geldi bu uyarı.

Arkadaşlar Rainbow Six'i Vulkan olarak açtıktan sonra böyle bir uyarı alıyorum sol üstte. Dikkate almam gereken bir şey mi? Sürücüm hep aynıydı sonuçta sadece oyunu Vulkan olarak açtıktan sonra geldi bu uyarı.

Sürücünüzü güncellemeniz tavsiye ediliyor. Vulkan'ın daha stabil çalışabilmesi için.

Screenshot_1.png

Salla gitsin. Yıllardır aynı hata ile oynuyorum oyunu. Sürücü güncel olsun olmasın hep orada.

Aynı sorunu Red Dead Redemption 2'de yaşıyorum. 442.27'ye güncelleyin tarzı bir uyarı veriyor ama oyun açılıyor. Lakin mesele şu ki Nvidia henüz 442.27 adında bir Driver yayınlamadı.

Ubisoft ayarlar kısmı var. Oraya girince sağ üste taşınıyor, o uyarı orada, bir de çarpı işareti çıkıyor, ona tıkla, çıkınca gelebilir, yine aynı adımları yaparsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı