R6s oyun botlarla dolmuş

HayaletSürücü

Hectopat
Vallahi sinir krizi geçirdim bugün. Hangi hızlı karşılaşmaya girsem 2 tanesi bot hesap oluyor ve öylece yerinde bekliyor. R6s için bot hesap neden açar ki bir insan? Rapor ede ede bıktım 7 tanesi ban yemiş. Ama bu oyun böyle değildi. Gitgide kötü hal almaya başladı.

Dosya Ekleri

• IMG_1248.jpeg
    IMG_1248.jpeg
    172 KB · Görüntüleme: 574
Vallahi sinir krizi geçirdim bugün. Hangi hızlı karşılaşmaya girsem 2 tanesi bot hesap oluyor ve öylece yerinde bekliyor. R6s için bot hesap neden açar ki bir insan? Rapor ede ede bıktım 7 tanesi ban yemiş. Ama bu oyun böyle değildi. Gitgide kötü hal almaya başladı.

Hocam bende öyle bir sıkıntı yok sizde öyle oldu diye oyun kötü olmuyor.

Hiç denk gelmedim vallahi, son zamanlarda olduysa da yine denk gelmedim. Her oyunda görülebilecek bir şey bu, istersen sen bile yapabilirsin yani.

Xbox'dan oynuyorum, PS4'te böyle bir sorun yok. Oyuna yeni başlamadım, 2019'dan beri oynamaktayım ancak bu botlar Xbox'da aşırı çok. Allah'tan standard ya da derecelide gelmiyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de hileden şikayetçiyim, diamond şampiyon elo da aşırı hile var. Betadan beri oynuyorum hiç bu kadar arttığını görmemiştim umarım kısa zaman da düzelir.

Dostum aynen öyle ben firmanın el altından anlaşıp izin verdiğini düşünüyorum oyunu bıraktım kurtuldum.

Dostum aynen öyle ben firmanın el altından anlaşıp izin verdiğini düşünüyorum oyunu bıraktım kurtuldum.

Betadan beri oynuyorum alışkanlığa dönüştü artık bırakamıyorum illeti 😁 ama hileler çoğaldı düşük elo da nadir denk gelse de diamond-şampiyonluk hiç çekilmiyor.

Ben de hileden şikayetçiyim, diamond şampiyon elo da aşırı hile var. Betadan beri oynuyorum hiç bu kadar arttığını görmemiştim umarım kısa zaman da düzelir.
Aslında R6S hileler konusunda rakiplerine nazaran çok daha sıkı ve işlevli bir politika izliyor, şahsen ben yaklaşık 240 saate sahibim oyunda ve hile olduğunu düşündüğüm sadece 2 kişiye denk geldim. Ama son zamanlarda oyunun sunucu çökmelerinden tut bu tarz sorunlara kadar iyi durumda olduğu pek söylenemez.

Bende bayagadir oynuyorum hiç sıkıntı olmadi bot falan gelmedi.

Aslında r6s hileler konusunda rakiplerine nazaran çok daha sıkı ve işlevli bir politika izliyor, şahsen ben yaklaşık 240 saate sahibim oyunda ve hile olduğunu düşündüğüm sadece 2 kişiye denk geldim. Ama son zamanlarda oyunun sunucu çökmelerinden tut bu tarz sorunlara kadar iyi durumda olduğu pek söylenemez.

Ben betadan beri oynuyorum 2018 yılında PC'ye geçtim 2020 yılına kadar pek hile yoktu ondan sonra artmaya başladı ek olarak elo ile alakalı bir durum biraz da düşük elolar da hileye hiç denk gelmiyoruz çıkarken diamond 5 sonrası başlıyor zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı