R6S'yı sadece Ubisoft'tan indirmek yeterli mi?

fortBoys

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Selam arkadaşlar. Ben R6S'i Epic Games'ten almıştım ve önce Epic'ten 85 GB sonra Ubisoft'tan 50 GB indirmiştim. Sonra oyunu silmiştim şimdi tekrar indirmek istiyorum Ubisoft'tan baktım oradan indirebiliyorum 50 GB olarak gözüküyor. Yani sadece Ubisoft'tan indirsem Epic Games'ten indirmesem oyun açılır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam arkadaşlar. Ben R6S'i Epic Games'ten almıştım ve önce Epic'ten 85 GB sonra Ubisoft'tan 50 GB indirmiştim. Sonra oyunu silmiştim şimdi tekrar indirmek istiyorum Ubisoft'tan baktım oradan indirebiliyorum 50 GB olarak gözüküyor. Yani sadece Ubisoft'tan indirsem Epic Games'ten indirmesem oyun açılır mı?
Muhtemelen açılacaktır.

Steam'den de oynayan arkadaşlarını falan eklemek için Steam kurulu olup onun da açık olmasını isteyebilir. Ben Steam ile satın aldığımdan ikisinin de açık olmasını istiyor, güncellemeler falan Steam ile iniyor bende.

Peki o Epic'ten indirdiği 85 GB'lik şey ne olabilir azda bir miktarda değil.
Oyunun şu anda Uplay üzerindeki boyutu 50-60 GB gibi bir şey. Dosya sıkıştırma olduğundan dolayı bu şekilde. Epic Games'te böyle bir durum olmadığı için muhtemelen ilk indirdiğinizde bu kadar yüksek indirdiniz.

Ekstra olarak, bu yılın başında oyunun bulunduğun tüm dijital platformlarda oyunun boyutu azaldı.

Yeni konular

Geri
Yukarı