R7 1700 ve RTX 2070 darboğaz yapar mı?

Serpentiina

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar arkadaşlar. Dört seneyi aşkın bir süredir aynı bilgisayarı kullanıyorum ve içeriğinde 8x2GB RAM, MSI 1050 Ti ve Ryzen 7 1700 bulunmakta. Şu sıralar yeni nesil oyunların çıkmasıyla, benim de Single Player oyunları oynamam zorlaşıyor zira ben de yeni ekran kartlarına kafayı takmış durumdayım ve bana uygun olan ekran kartının RTX 2070 olduğuna kara kıldım. Lafı fazla uzatmadan siz değerli forum üyelerine sormak istediğim bir soru var; Ryzen 1700 işlemcisiyle RTX 2070 ekran kartı arasında bir uyuşmazlık (darboğaz vs.) olabilir mi? Yanıtlarsanız çok sevinirim. Akılda soru işareti bırakmamak için sistem bilgilerini detaylı bir şekilde yazacağım. Şimdiden teşekkürler.

• Anakart: Gigabyte-AB350-gamıng 3.
  • Ekran kartı: MSI 1050 Ti.
  • RAM: 8x2GB (Kusura bakmayın markasını hatırlamıyorum)
  • İşlemci: Ryzen 7 1700.
Not: Unutmadan sormak isterim, RTX 2070 ekran kartı kullanıyorsanız bu ürün için ufak bilgilendirmeler de bana yardımcı olacaktır. İlginiz ve alakanız için çok teşekkür ederim.

Selamlar arkadaşlar. Dört seneyi aşkın bir süredir aynı bilgisayarı kullanıyorum ve içeriğinde 8x2GB RAM, MSI 1050 Ti ve Ryzen 7 1700 bulunmakta. Şu sıralar yeni nesil oyunların çıkmasıyla, benim de Single Player oyunları oynamam zorlaşıyor zira ben de yeni ekran kartlarına kafayı takmış durumdayım ve bana uygun olan ekran kartının RTX 2070 olduğuna kara kıldım. Lafı fazla uzatmadan siz değerli forum üyelerine sormak istediğim bir soru var; Ryzen 1700 işlemcisiyle RTX 2070 ekran kartı arasında bir uyuşmazlık (darboğaz vs.) Olabilir mi? Yanıtlarsanız çok sevinirim. Akılda soru işareti bırakmamak için sistem bilgilerini detaylı bir şekilde yazacağım. Şimdiden teşekkürler.

• RAM: 8x2GB (kusura bakmayın markasını hatırlamıyorum)
Not: Unutmadan sormak isterim, RTX 2070 ekran kartı kullanıyorsanız bu ürün için ufak bilgilendirmeler de bana yardımcı olacaktır. İlginiz ve alakanız için çok teşekkür ederim.

Darboğazı bırak şahdamarı kesilir :D.

Selamlar arkadaşlar. Dört seneyi aşkın bir süredir aynı bilgisayarı kullanıyorum ve içeriğinde 8x2GB RAM, MSI 1050 Ti ve Ryzen 7 1700 bulunmakta. Şu sıralar yeni nesil oyunların çıkmasıyla, benim de Single Player oyunları oynamam zorlaşıyor zira ben de yeni ekran kartlarına kafayı takmış durumdayım ve bana uygun olan ekran kartının RTX 2070 olduğuna kara kıldım. Lafı fazla uzatmadan siz değerli forum üyelerine sormak istediğim bir soru var; Ryzen 1700 işlemcisiyle RTX 2070 ekran kartı arasında bir uyuşmazlık (darboğaz vs.) olabilir mi? Yanıtlarsanız çok sevinirim. Akılda soru işareti bırakmamak için sistem bilgilerini detaylı bir şekilde yazacağım. Şimdiden teşekkürler.

• RAM: 8x2GB (Kusura bakmayın markasını hatırlamıyorum)
Yapar ama alınabilir.

Geri
Yukarı