R7 1700X ve 1080Ti Sistem Toplama

Sizce bu sistem iyimi yoksa daha iyi bir sistem alınabilir mi ?

• Evet

Oy: 5 35,7%
  • Hayır

Oy: 5 35,7%
  • Bilmiyorum

Oy: 4 28,6%

• Oy verenlerin toplamı
    14
Aslında bir noktada 2K 144Hz de mantıklı olabilir çünkü 1080Ti 4K 60-70 FPS sınırını bize anca verebiliyor. Yeni çıkacak oyunlarda 60FPS altını göreceksiniz, ha 4K zaten görüntü yine kaliteli olacaktır fakat düşük FPS durumunda yaşananları yaşayacaksınız.

Burdan bakınca 2K 144Hz monitör de alınabilir duruyor yani hatta mantıklı bile olabilir.

Aslında bir noktada 2K 144Hz de mantıklı olabilir çünkü 1080Ti 4K 60-70 FPS sınırını bize anca verebiliyor. Yeni çıkacak oyunlarda 60FPS altını göreceksiniz, ha 4K zaten görüntü yine kaliteli olacaktır fakat düşük FPS durumunda yaşananları yaşayacaksınız.

Burdan bakınca 2K 144Hz monitör de alınabilir duruyor yani hatta mantıklı bile olabilir.

Önerilen monitör 165Hz bence gayet yeterli. Düşün tüm oyunları 165FPS oynayabilmek. Acelesi yoksa VEGA 2 ay içinde çıkacak. Titan XP'ye rakip olcak.

Ya 4k monitör alın Ti ile, yada 1080 alıp 2k kullanın ama yüksek HZ ile.
Dostum sana zahmet bana bir bilgisayar toplar mısın ? kafamda şuan deli sorular var ve en iyisini almak istiyorum çünkü bu benim emeklerimin karşılığı olan bir bilgisayar olacak. Bütçem dediğim gibi 9000 TL.

Dostum sana zahmet bana bir bilgisayar toplar mısın ? kafamda şuan deli sorular var ve en iyisini almak istiyorum çünkü bu benim emeklerimin karşılığı olan bir bilgisayar olacak. Bütçem dediğim gibi 9000 TL.
Birde şöyle bir sistem topladım onada baksanız iyi olur bütçemi bayağı aştım ama olacaksa iyisi olsun artık.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    58,4 KB · Görüntüleme: 90
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı