R7-200 series ekran kartı sürücüsü bulma

• Konuyu başlatan ToTrz
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 2
  • Görüntüleme 1B

ToTrz

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ekran kartım R7-240 ama DxDiag ile açtığımda gözükmüyor. R7-200 series diyor. Sitesinden Radeon Software indirdim ama driveri indirmedi sadece Radeon Software'yi indirdi. Ekran kartımın sürücüsünü kurup DxDiag'da R7-240 gözükmesini istiyorum. Zaten gözükmezse driveri yok demektir. Lütfen bu ekran kartının driverini söyleyebilir misiniz nereden indirebileceğimi?

Donanım Kimliği :
PCI\VEN_1002&DEV_6613&SUBSYS_048B1043&REV_00

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim ben buldum. Benim ekran kartım da aynı. Google'a AMD 19.11.1 yaz, ilk çıkan siteye gir. Daha sonra biraz aşağı in ve mavi renkte yazılar çıkacak, oradan senin sistemin 64 Bit ve Windows 10 ise ilk çıkana bas ve yüklenecektir. Ama sistemin 32 Bit ve Windows 7 ise 2'ye bas.

İşine yaradıysa ne mutlu bana.

Not: Sadece AMD'nin sitesinden indir, sakın başka bir siteden indirme bilgisayarın virüs kapar.

Kardeşim ben buldum. Benim ekran kartım da aynı. Google'a AMD 19.11.1 yaz, ilk çıkan siteye gir. Daha sonra biraz aşağı in ve mavi renkte yazılar çıkacak, oradan senin sistemin 64 Bit ve Windows 10 ise ilk çıkana bas ve yüklenecektir. Ama sistemin 32 Bit ve Windows 7 ise 2'ye bas.

İşine yaradıysa ne mutlu bana.

Not: Sadece AMD'nin sitesinden indir, sakın başka bir siteden indirme bilgisayarın virüs kapar.

Teşekkürler artık ismi yazıyor. Not için teşekkürler AMD harici sitelerden indirmem zaten o kadar bilgim var :) teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı