R7 200 serisi ekran kartının sürücüsü AMD'nin sitesinde yok

Daha fazla  
Ekran kartım AMD Radeon R7 200. AMD'nin sitesinde sürücü yok yardımcı olabilir misiniz? Witcher'da sorun yaşıyorum ekran kartının sürücüsünü kaldırıp tekrar yükleyeceğim.

Ekran kartıma dxdiag.exe'den baktığımda AMD Radeon R7 200 series yazıyor. Ama bu seriye ait bir ürün olması gerekmiyor mu bu kartın? R7 240 vesaire gibi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende R7 250 ekran kartı var. AMD'nin güncellemesini kullanabiliyorum hocam.

Sonunda aynı ekran kartına sahip olduğum birisi daha.

Ekran kartım AMD Radeon R7 200. AMD'nin sitesinde sürücü yok yardımcı olabilir misiniz? Witcher'da sorun yaşıyorum ekran kartının sürücüsünü kaldırıp tekrar yükleyeceğim.

Ekran kartıma dxdiag.exe'den baktığımda AMD Radeon R7 200 series yazıyor. Ama bu seriye ait bir ürün olması gerekmiyor mu bu kartın? R7 240 vesaire gibi.

SS atar mısınız DxDiag'dan.

Dosya Ekleri

• resim_2020-11-11_114501.png
    resim_2020-11-11_114501.png
    40,5 KB · Görüntüleme: 106
Evet baktım. AMD'nin Radeon yazılımını indirmek yetiyormuş sanırım, kendisi uygun sürücüyü yüklüyor. Teşekkür ederim ilginiz için.

Witcher oynamanız zor bu kartla. Oynayabiliyosanız ne mutlu. Sürücüleri otomatik yükledikten sonra düzelecektir herhalde. Düzelmesse yazarsınız.

Witcher oynamanız zor bu kartla. Oynayabiliyosanız ne mutlu. Sürücüleri otomatik yükledikten sonra düzelecektir herhalde. Düzelmesse yazarsınız.

Maalesef henüz düzelmedi setup dosyasından reinstall yapıyorum. Umarım bu düzeltir. Düşük çözünürlük ve orta ayarlar ile oynuyorum yaklaşık 60 FPS alıyorum. Beni de şaşırtmıyor değil bu durum :D
İşteyim hocam.
Akşam unutmassam atarım.
Hallettim kral sağol. Allah kolaylık versin

Maalesef henüz düzelmedi setup dosyasından reinstall yapıyorum. Umarım bu düzeltir. Düşük çözünürlük ve orta ayarlar ile oynuyorum yaklaşık 60 FPS alıyorum. Beni de şaşırtmıyor değil bu durum :D.

Hallettim kral sağ ol. Allah kolaylık versin.

R7 250 kartımla Ultra'da 20FPS oynuyordum 720P'de ama. 1080P'ye geçince yüksek ayarlarda 17FPS oynuyorum. Hala güçlü kartlar :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı