RTX 3070 sistemde ekran kartının sürücüsü çöküyor

Emovic

Hectopat
LoL dışında oynadığım bütün oyunlarda driver çöküyor. Valorant'ta ekran kartı çöktü deyip oyundan atıyor. Far Cry 6'da oyun çöküyor, FIFA 23'de DirectX crash error verip atıyor. Servise yolladım her şeyin normal olduğunu söylediler, nasıl çözebilirim?

LoL dışında oynadığım bütün oyunlarda driver çöküyor. Valorant'ta ekran kartı çöktü deyip oyundan atıyor. Far Cry 6'da oyun çöküyor, FIFA 23'de DirectX crash error verip atıyor. Servise yolladım her şeyin normal olduğunu söylediler, nasıl çözebilirim?
Servisten bakarken kullandıkları driver sürümünü vs. iste belki o şekilde tam çözüme kavuşturursun. Driver sürümleri denedin mi eski ?

Format Atıp denediniz mi?

Format Atıp denediniz mi?
Format attım düzelmedi. Kusura bakmayın ceza yedim yazamadım.

Servisten bakarken kullandıkları driver sürümünü vs. iste belki o şekilde tam çözüme kavuşturursun. Driver sürümleri denedin mi eski?

Denemedim ama diğer 3070 kullanıcıları böyle bir sorun yaşamıyorken ben neden yaşıyorum. Eski driver nasıl kurabilirim?

Format attım düzelmedi. Kusura bakmayın ceza yedim yazamadım.

Denemedim ama diğer 3070 kullanıcıları böyle bir sorun yaşamıyorken ben neden yaşıyorum. Eski driver nasıl kurabilirim?
Bende cokmekwr yaşıyorum da galiba psu kaynaklı benimki farklı biraz mavi ekran alıyorum. İnternete istediğin sürümü yazarak indirebilirsin

Yeni konular

Geri
Yukarı