R7 200 sistemde oyunlar donuyor

rmzn01671

Centipat
Daha fazla  
Bilgisayarım önceden gayet iyi performanslar veriyordu, şimdi ise Minecraft'ta bile eski sürümlerde olsa bile 15,40 arası FPS'ler alıyorum. Diğer oyunlarda da kasıyor. Acaba PC'min bir parçası mı yandı ya da diğerlerinin yanında eksik yetersiz kalan parçamı var?

PC özelliklerim.
AMD radon R7 200 series 4 GB.
Intel Core i7 2.80 GHz.
8 GB RAM.

Eksik söylemediğim parçam varsa yazabilirim ya da parçam yandıysa işlemci ekran kartı vb nasıl yandığını anlayabilirim ya da bilgisayarım kötü mü artık?

Butun parçalar birbiri ile uyumlu bir tanesi yansa bilgisayar calismaz zaten. Minecraft'ta ise ayarlari dusurun ise yaramaz ise FPS arttirma videolari falan deneyebilirsin.

PC niz bayağı bir eskimiş ekran kartını darboğaz yapmayacak şekilde upgrade yapın RAM'i 16 ya yükseltin.

Hocam herşey olabilir bendede aynısı oldu bende götürmüştüm işlemci entergresini değiştirdiler, tanıdığın veya güvenilir bir servise gitmeni öneririm test vs. yaparlar sorunu çözerler.

Bilgisayarım önceden gayet iyi performanslar veriyordu, şimdi ise Minecraft'ta bile eski sürümlerde olsa bile 15,40 arası FPS'ler alıyorum. Diğer oyunlarda da kasıyor. Acaba PC'min bir parçası mı yandı ya da diğerlerinin yanında eksik yetersiz kalan parçamı var?

PC özelliklerim.
AMD radon R7 200 series 4 GB.
Intel Core i7 2.80 GHz.
8 GB RAM.

Eksik söylemediğim parçam varsa yazabilirim ya da parçam yandıysa işlemci ekran kartı vb nasıl yandığını anlayabilirim ya da bilgisayarım kötü mü artık?
Kardeşim sana ekran kartı lazım.

Geri
Yukarı