R7 200 sistemde Valorant kasıyor

İşletim sistemi
Windows 10

AufreiBer

Hectopat
RAM
6 GB
Ekran kartı
AMD Radeon R7 200
İşlemci
Intel Core 2 Quad Q9650 3.00 ghz
Bilgisayarımın sistem gereksinimleri Valorant'a yetiyor ama oyun sürekli drop yiyor ve kasıyor. Lütfen yardım eder misiniz? Önceden başvurmuştum Valorant support'a ama onlarda bir şey yapamadı, 2 hafta falan uğraşmışlardı ama olmadı. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bazı bilgisayarlarda (mesela bende) intel ve nvidia ekran kartları olur bende minecraft ta sorun çekiyordum ve bir yerden Windows 10 ayarlarından Grafik ayarlarına girip ordan Minecraft ın exe. dosyasını seçerek çözmüştüm Belki Sendede işe yarayabilir. Ekran kartının ve işlemcinin ne kadar iyi olduğunu bilmiyorum ama bu yöntem işe yarayabilir.

Bilgisayarımın sistem gereksinimleri Valorant'a yetiyor ama oyun sürekli drop yiyor ve kasıyor. Lütfen yardım eder misiniz? Önceden başvurmuştum Valorant Support'a ama onlarda bir şey yapamadı, 2 hafta falan uğraşmışlardı ama olmadı. :)

Eski sistemlerde birçok sebepten böyle sorunlar olabiliyor. Başlıca sebepleri işlemcinin ısınması RAM'in CPU'nun ve diskin başka programlar tarafından fazla kullanılması.

Bende R7 240 kullanıyorum işlemcim i7 6700 Valorant'ta 180-240 FPS alıyorum. Yani sorun ekran kartınızda değil işlemcinizde. Varsa bütçeniz yeni bir konu açarak yardımcı olabiliriz.

Yeni konular

Geri
Yukarı