R7 2000 serisi ekran kartı driver sorunu

baris379

Hectopat
Arkadaşlar merhaba, önceden GPU sıcaklığı çok yüksek diye bir konu açmıştım sonucunda termal macun ve bakım ile o arıza giderildi. Şimdiyse arada sırada mouse takılı kalıyor ve ekran öyle donup kalıyor hiçbir şey yapamıyorum. Hiçbir komutu almıyor. Kapatmak zorunda kalıyorum. Tekrar açtığımda ekran gelmiyor 3-4 defa denedikten sonra düzeliyor. Veya VGA kablosunu çıkarıyorum geri takıyorum birkaç kere denedikten sonra açılıyor ama yine aynı takılma oluyor ilerki zamanda.
+ Olarak aygıt yöneticisinde görüntü bağdaştırıcılarında onboard ekran kartı ismi vardı Intel HD Graphics 2000 diye artık o yok. R7 200 series ekran kartını görüyor o kadar. Hatırladığım kadarıyla 2 kartta gözüküyordu görüntü bağdaştırıcılarında. Ne yapmam gerekiyor. Bu donmaların düzelmesi için. Örnek olarak 1 video izlediğimde ses donması, titreşmesi ve video donması oluyor 1 saniye kadar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı