R7 240 1 GB alınır mı?

Hocam dikkat edin patlamasın :d
Yok be hocam oynatır ya.

Arkadaşlar satıcı değişik bir adam çıktı, satmıyorum git başka yerden al dedi

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

İkna oldu satacağım dedi, bende yoldayım diye olta attım İyi yola çıkmadık. Ne değişik insanlar var ya.

Kendisi 30-40 yaşında adam. Abi dediği yabancı olsa o adam en az 50 yaşında olmalı, abisi olan adam kaç yaşında doğdu da kardeşi var ve kardeşi R7 240'ı istiyor anlamıyorum Trajikomik vallahi.

Son düzenleme:
Ucuz etin yahnisini bile yiyemediniz hocam ya

İfadeler: Vio
Ucuz etin yahnisini bile yiyemediniz hocam ya
Ben bunu yan hesaptan yazıp alırım hocam sıkıntı yok

Hadi bakalım. Deneme 2

Farklı şive kullanacağım ve numara bırakmayacağım, çakmasın

Sizce numara istediği zaman ne diyeyim? Numaram kayıtlı adamda. Ailem kızar muhtemelen.

Son düzenleme:
Kuzeninizin, kardeşinizin numarasını verin hocam

Kuzeninizin, kardeşinizin numarasını verin hocam
İnstagram'a çektim güzelce konuştuk hocam Aksilik olmazsa yarın alacağım. İlanı veren arkadaş çırak. Kart sahibi büyük biriymiş. Ben pazarlık isteyince aniden satılık değil dedirtmiş çocuğa. Hakkımda konuştu

Pazarlık olarak 15 TL istemiştim bu arada. O da yola gider 12 lira 3 liraya da su diye.

@Yiğitt35 @Okan Demiray Sizce gidip alayım mı?

Son düzenleme:
Bence alın.

En nadir kartı bulmuş adam da. 50 daha verseydik te 2 GB olsaydı

R7 240 1 GB DDR3 64 bit.
Tüm özellikleri sönük duruyor ancak sadece kas gücü var. O halde annemin numarası ile konuşayım adamla

En nadir kartı bulmuş adam da. 50 daha verseydik te 2 GB olsaydı

R7 240 1 GB DDR3 64 Bit.
Tüm özellikleri sönük duruyor ancak sadece kas gücü var. O halde annemin numarası ile konuşayım adamla

Başka birisinin numarası ile konuşun bence, kardeşinizin ya da kuzeninizin numarası daha iyi olur.

GPU-Z ekran görüntüsünü de isteyin bu arada adamdan.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…