R7 240 1 GB alınır mı?

Hocam dikkat edin patlamasın :d
Yok be hocam oynatır ya.

Arkadaşlar satıcı değişik bir adam çıktı, satmıyorum git başka yerden al dedi :D

1656339839191.png

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

İkna oldu satacağım dedi, bende yoldayım diye olta attım :D İyi yola çıkmadık. Ne değişik insanlar var ya.
1656340641348.png

Kendisi 30-40 yaşında adam. Abi dediği yabancı olsa o adam en az 50 yaşında olmalı, abisi olan adam kaç yaşında doğdu da kardeşi var ve kardeşi R7 240'ı istiyor anlamıyorum :D Trajikomik vallahi.

Son düzenleme:
Ucuz etin yahnisini bile yiyemediniz hocam ya :D
Ben bunu yan hesaptan yazıp alırım hocam sıkıntı yok :D

1656358666742.png

Hadi bakalım. Deneme 2 :D

Farklı şive kullanacağım ve numara bırakmayacağım, çakmasın :D

Sizce numara istediği zaman ne diyeyim? Numaram kayıtlı adamda. Ailem kızar muhtemelen.
1656359781556.png

Son düzenleme:
Kuzeninizin, kardeşinizin numarasını verin hocam :)
İnstagram'a çektim güzelce konuştuk hocam :D Aksilik olmazsa yarın alacağım. İlanı veren arkadaş çırak. Kart sahibi büyük biriymiş. Ben pazarlık isteyince aniden satılık değil dedirtmiş çocuğa. Hakkımda konuştu :D

Pazarlık olarak 15 TL istemiştim bu arada. O da yola gider 12 lira 3 liraya da su diye🥲🥲.

@Yiğitt35 @Okan Demiray Sizce gidip alayım mı?

Son düzenleme:
En nadir kartı bulmuş adam da. 50 daha verseydik te 2 GB olsaydı :D

R7 240 1 GB DDR3 64 Bit.
Tüm özellikleri sönük duruyor ancak sadece kas gücü var. O halde annemin numarası ile konuşayım adamla :)

Başka birisinin numarası ile konuşun bence, kardeşinizin ya da kuzeninizin numarası daha iyi olur.

GPU-Z ekran görüntüsünü de isteyin bu arada adamdan.

Geri
Yukarı