R7 240 2 GB sistem Valorant oynatır mı?

Semih732

Hectopat
Daha fazla  
R7 240 DDR5 2 GB ekran kartı alacağım, Valorant ve The Forest oynatır mı? Yüksek FPS almama gerek yok, oynatır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
720P 60FPS zar zor alırsın. Bir üst modeli R7 250 var bende 1080P 60FPS alamıyorum.

İki oyunu da açarsın. Tatmin edecek değerler alacağını zannetmiyorum. Düşük FPS The Forest için etki etmez belki takıla takıla oynarsın ama Valorant hızlı bir oyun olduğu için sürekli ölürsün ve oyundan zevk alamazsın. İşlemcini söylersen belki dava iyi kart öneriler yapabiliriz.

R7 240 DDR5 2 GB ekran kartı alacağım, Valorant ve The Forest oynatır mı? Yüksek FPS almama gerek yok, oynatır mı?

60 FPS alsanda bir fayda etmez. Valorant CS:GO gibi oyunlarda 100 FPS alsan bile iyi oynayamazsın en az 150 alman gerekir. OC yapılabilen bir ekran kartı almanı öneririm. Uygun fiyata ocli ekran kartları bulunmakta.

60 FPS alsanda bir fayda etmez. Valorant CS:GO gibi oyunlarda 100 FPS alsan bile iyi oynayamazsın en az 150 alman gerekir. OC yapılabilen bir ekran kartı almanı öneririm. Uygun fiyata ocli ekran kartları bulunmakta.

Teşekkür ederim 120 FPS alıyorum Valorant'a The Forest dede 70 FPS alıyorum.

Eski HD 5550 sistemimde bile bile 720p'de 40 fps veriyordu abartmayın dandik grafiklere sahip bir oyun muhtmelen 60FPS alırsın.

Geri
Yukarı