R7 240 2023'te hangi oyunları açar?

marvels spiderman gibi oyunlarıda 20-30 fps arası oynatıyor
i3 12100F GTX 1050 ile 900P FSR Quality de 40 - 50fps anca oynuyorum bu dediğinizin pek imkanı yok.

İşlemcinin o kadar güzel bir işlemci olduğunu sanmıyorum. Öyleyse bilemiyorum. Deneyip görmesi lazım.
Evet değil i7 ayarında bir işlemcim vardı maalesef yandığı için fx 4300 ile değişmek zorunda kaldım şuan için hocam sizce i5 3470 alınır mı? Valorant vb. oyunlarda yüksek fps almak için? sizce satın almalı mıyım? cevaplarsanız sevinirim.

i3 12100F GTX 1050 ile 900P FSR Quality de 40 - 50fps anca oynuyorum bu dediğinizin pek imkanı yok.
Hocam şöyle aşırı düşük ayarlarda demek istedim ben zaten 20-30 oda tost makinesinde oynamış hissiyatı verdiği için haliylen oynamak pek mümkün olmuyor bana önerebileceğiniz bir ekran kartı varmı hocam bütçem 1900 2500 civarında tabi bu devirde bu fiyata ekran kartı var mıdır bilinmez? Bu fiyat aralığında önerebileceğiniz bir ekran kartı var mıdır?

Evet değil i7 ayarında bir işlemcim vardı maalesef yandığı için fx 4300 ile değişmek zorunda kaldım şuan için hocam sizce i5 3470 alınır mı? Valorant vb. oyunlarda yüksek fps almak için? sizce satın almalı mıyım? cevaplarsanız sevinirim.
Para verip R5 3600 falan alabilirsin Valorant'ta iyi FPS verir. Yada R5 5600 mesela. Şu sıralar ucuz diye biliyorum.
bu fiyata ekran kartı var mıdır bilinmez?
Maalesef şu sıralar her şeyin parası uçtu gitti..

Yeni konular

Geri
Yukarı