R7 240 250W Casper Güç Kaynağı ile Çalışır mı?

Core i3 4130 işlemcim, 8GB G.SKILL Ripjaws DDR3 1600Mhz CL9 belleğim var.
İşlemci:Intel Core i3 4130 Soket 1150 3.4GHz 3MB Cache 22nm İşlemci
Bellek:GSKILL 8GB RipjawsX DDR3 1600MHz CL9 Tek Modül Ram

Güç kaynağının durumu ve diğer parçalarla olan toplam güç tüketimine göre bir yorum yapılabilir. 250 W muhtemelen stok PSU olduğu için çok sağlıklı olacağını düşünmüyorum şahsen.
Teşekkür ederim. R7 240'ı aldıktan sonra hemen takmam. Ben Corsair VS450 alıcağım.

Yeterli olacaktır Dream Group fakat Corsair markası şahsen kullandığım ve çok memnun olduğum bir marka olmasına karşın bu ürün yerine "80+ / 80 plus" sertifikası olan bir güç kaynağı almanı öneririm. Aynı markanın birçok ürününde bu sertifika var.

Zaten o 80 Plus

Yeterli olacaktır Dream Group fakat Corsair markası şahsen kullandığım ve çok memnun olduğum bir marka olmasına karşın bu ürün yerine "80+ / 80 plus" sertifikası olan bir güç kaynağı almanı öneririm. Aynı markanın birçok ürününde bu sertifika var.
Teşekkür ederim. Ben zaten yeterince cevap alabildim. Ben ekran kartımı hemen takmam.

Ya da GT 730 yeter mi?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı