R7 240 4 GB oyun performansı nasıldır?

Konu 6 satıra yükseldi :D

Vallahi billahi. Dostum ben sana söyleyeyim. Ben R7 240 kullanıcısıydım. Valorant, CS:GO, LoL gibi Online oyunlarda üzmez. Hikayeli oyunlarda 1280x720 bazı oyunlarda 1024x768 hatta bazılarında 800x600 oynayabileceksen al. Ben oynayabiliyordum 🤣

R7 240 BIOS mod atarak MHz ve voltaj değerleriyle oynayarak tabii işi bilmek lazim 10-20 FPS artış sağlamak mümkün. Kendinden o.cli Turbox R7 240 almıştım i5 2400 ile Valorant 1080p. Low'da 100-150 FPS alıyordum. Yine GTA 5 1080 Low 40-50 aliyordum.

R7 240 BIOS mod atarak MHz ve voltaj değerleriyle oynayarak tabii işi bilmek lazim 10-20 FPS artış sağlamak mümkün. Kendinden o.cli Turbox R7 240 almıştım i5 2400 ile Valorant 1080p. Low'da 100-150 FPS alıyordum. Yine GTA 5 1080 Low 40-50 aliyordum.
güzel o zaman en azından oynatır benim sistem. gözüm yükseklerde değil :D zula akıcı oynatsızn yeter mantığı var 240 gb ssd ye de her oyunu indiremem zaten yer kalmaz.

Ben R7 240 karttan biraz daha güçlü olan bir karta, GT 740 kartına, sahiptim. Eski monitörüm en fazla 1024p destekliyordu ve GTA 5 oyununda yüksek grafiklerde 32,33 FPS ortalama alıyordum. Eğer ki bakmak isterseniz YouTube linkini paylaştım. Ayrıca FPS değerini arttırmak adına bir videom da mevcut. Eğer ki bakmak isterseniz linkteki kanaldan erişebilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben R7 240 karttan biraz daha güçlü olan bir karta, GT 740 kartına, sahiptim. Eski monitörüm en fazla 1024p destekliyordu ve GTA 5 oyununda yüksek grafiklerde 32,33 FPS ortalama alıyordum. Eğer ki bakmak isterseniz YouTube linkini paylaştım. Ayrıca FPS değerini arttırmak adına bir videom da mevcut. Eğer ki bakmak isterseniz linkteki kanaldan erişebilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Ek olarak şunu da ekleyeyim. Oyun bana hiç kasıyor gibi gelmiyordu. Gayet akıcıydı ve zevk veriyordu.

Ek olarak şunu da ekleyeyim. Oyun bana hiç kasıyor gibi gelmiyordu. Gayet akıcıydı ve zevk veriyordu.
o zamanlar işlemci ve ram larınız kaçtı
ve şuan aynı değeri alırmıyım buyuk olasılıkla gta V için yer ayırmam 70 gb yer kaplıyor.

O zamanlar işlemci ve RAM larınız kaçtı.
Ve şu an aynı değeri alır mıyım buyuk olasılıkla GTA V için yer ayırmam 70 GB yer kaplıyor.

Xeon X5660 işlemci ve 8 GB DDR3 2.5GHz RAM.

Xeon X5660 işlemci ve 8 GB DDR3 2.5GHz RAM.

Ek olarak şunu ekleyeyim. Ben bunu FPS arttırma videosundaki adımlar ile yapmıştım. Oyunun CFG dosyasına da dokunmamıştım.

Geri
Yukarı