R7 240 4 GB oyunlarda kaç FPS verir?

Yani videolara baktım 90-120 FPS veriyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sisteminize göre o ekran kartı çok doğru bir seçim olmamış. Ram ve işlemci bakımından sisteminiz güzel duruyor fakat R7 240 bu sisteme yakışmaz. Biraz daha canlı bir kart almanızı öneririm. 2. el tarafına biraz daha bakarsanız iyi olur. Bütçenizi 100-200 TL arttırıp ve uygun bir kart bulursanız çok daha yararlı olur.

Kardeşim benim ösöyledigim ekran kartı 4 GB DDR5 128 bit modeli ben neden 1030 alayım.

Yani videolara baktım 90-120 FPS veriyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu tür rekabetçi oyunlar işlemci ağırlıklı oluyor yani işini görür bu tür oyunlarda.

Kardeşim benim ösöyledigim ekran kartı 4 GB DDR5 128 bit modeli ben neden 1030 alayım.

VRAM'in 4 GB olması gücünü göstermez. 2 GB 1030 katlar R7 240'ı.

Aynen kardeşim bende gidip macera oyunları 1080p high ayarlarda oynamayacağım.

1080p modunda Low ayararda oyun oynayacağım yahu.

Aynen kardeşim bende gidip macera oyunları 1080p high ayarlarda oynamayacağım.

1080p modunda Low ayararda oyun oynayacağım yahu.
Ne oynayacaksın? R7 240 Gta 5'i 1080P low da 30 fps zar zor oynatıyor. Yeni nesil oyunlarda işini görmeyecektir ama eski oyunları oynarsın veya rekabetçi oyunları.

Bende de şu anda geçici olarak HD 5450 2 GB 64 Bit modeli var. Valorant'ta 36-40 FPS alıyrum.

RX 560 nasıl bir ekran kartı.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı