R7 240 AMD WattMan Hatası

saizens

Hectopat
Merhabalar, kadarlar bir sorunum bulunmakta. AMD Radeon R7 240 ekran kartım var, hiçbir sorunu yoktu. AMD'nin sitesinden driveri kurunca bilgisayar çok donuyor ve oyuna vs girince kilitlenip kalıyor. Kaç defa silip yükledim eski versiyonunu yükledim, yenisini yükledim, hep aynı Wattman hatasını veriyor, ayarlar sıfırlandı vesaire diyor. Ne yapmam gerek bilmiyorum, yardımcı olur musunuz?

Driver kurduktan sonramı böyle oldu? Ekran kartı gitmiş o zaman ☹

Tabi gene tüm driverleri bilgisayardan kaldırıp. hatta o yetmez DDU ile temizleme yaptıktan sonra driver kurmayı dene bide dostum

Driver kurduktan sonramı böyle oldu? Ekran kartı gitmiş o zaman ☹

Tabi gene tüm driverleri bilgisayardan kaldırıp. hatta o yetmez DDU ile temizleme yaptıktan sonra driver kurmayı dene bide dostum
Hayır hiç bir sorunu yoktu driver'lar kuruluydu 2 gün önce bir anda ekran kapanıp açıldı ve aşağı sağ tarafta
"Beklenmeyen bir sistem arızasından ötürü Radeon WattMan ayarları geri yükledi" Hatası çıkmaya başladı ondan sonra oyunlara girince bilgisayar acayip derece de kasmaya başladı ve kilitleniyordu tek çare kapatıp açınca düzeliyordu, şuan oyuna girmesem bile ara sıra takılıyor driver'ları sildim yükledim vs hep aynı sorunu yaşıyorum bu sorunu yaşayan çok insan varmış çözemiyormuş.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı