Çözüldü R7 240 CS 1.6 düşük FPS

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Toxic

Hectopat
Daha fazla  
Geçenlerde CS 1.6'yı tekrar oynamak istedim fakat JB serverlerinde 70 FPS'yi geçemiyorum. CT'de koruma olunca bu en fazla 40 FPS alabiliyorum. GT 9400 kullanırken herhangi bir sıkıntı yaşamıyordum hatta 100-200 arası oynuyordum. Şimdiki kullandığım kart ise R7 240. CS:GO'yu 75 FPS sabit oynarken bu oyun neden 40-50 FPS? Acaba AMD ile ilgili bir sorun mu yoksa diğer bileşenlerimden mi? Diğer bileşenlerim altta.

İşlemci: Pentium Dual Core E6500 O.C ile 3.5 GHz.
RAM: 4 GB.
HDD: 7200 RPM.

Darboğaz yapıyor fakat bu oyunda bu kadar etki edeceğini hiç sanmıyorum sorunu Büyükisyan Dark mapinde yaşıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam 6 senelik bir Counter Strike 1.6 - JailBreak geçmişim mevcut. Bir çok server yönettim bir çok server kurdum baktım. Sorun sunucularda olabilir. Bazı sunucular abartıp +40 boş boş pluginler yükleyip sunucuyu çökertiyorlar basbaya. Normal botlarla bi de_dust2 kurup dener misiniz? Orda da aynı sıkıntı devam ederse. Ayarları söyleyeceğim.

Publicde falan bir sıkıntım yok JB serverlerinde t de 333 FPS sabit bir şekilde bunny yapıyorum tek sıkıntım JB sv lerinde ctye atılınce FPS 20'lere kadar düşüyor.

Publicde falan bir sıkıntım yok JB serverlerinde t de 333 FPS sabit bir şekilde bunny yapıyorum tek sıkıntım svlerde ctye atılınce FPS 20'lere kadar düşüyor.
Sorun oynadığınız sunucuda olabilir. Servera girerken ne kadar plugin yükledi, yani kaç saniye veya kaç dakika sürdü yüklenmesi gözlemlediniz mi?

Sorun oynadığınız sunucuda olabilir. Servera girerken ne kadar plugin yükledi, yani kaç saniye veya kaç dakika sürdü yüklenmesi gözlemlediniz mi?

Bayağı hızlı şekilde girdim ctdeki ctmenü gibi şeylerden olabilir mi sadece 1 serverde değil çünkü. Eğer sistemden dolayıysa neyi değiştirsem yüksek FPS alırım 60 sabit olsun yeter.

Bayağı hızlı şekilde girdim ctdeki ctmenü gibi şeylerden olabilir mi sadece 1 serverde değil çünkü. Eğer sistemden dolayıysa neyi değiştirsem yüksek FPS alırım 60 sabit olsun yeter.
Bunda sizin yapabileceğiniz hiç birşey yok. Serverda ki CTMenü plugininden kaynaklanıyordur yüksek ihtimal ile.

Yeni konular

Geri
Yukarı