R7 240 DX 12 hatası

Daha fazla  
Ekran kartım oyunlara girince moitörde no signal deyip geri geliyor ve oyunu masaüstüne atıyor. PassMark testi yaptım, DX 9, 10, 11'de sıkıntı yok. DX12 testi ya görüntü bozuk gösteriyor ya da hiç açılmıyor. Sürücü güncelledim Windows 7 geçtim ne yaptımsa olmadı. Ekran kartım Quadro R7 240 2 GB GDDR5, Core 2 Duo Q9300, 4 GB RAM. Oyunlar ya hata verip açılmıyor ya da oyun ortasında gidiyor, yalnız LoL oynayabiliyorum. O da bazen kapanıyor.
Bu arada FurMark testinde sıkıntı yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
DX12 desteği var sanırım. R7 250 kullanıyorum ve DX12 oyunları oynayabiliyorum.
Sadece feature Level 11_1. Arkadaşın attığı makalede yazdığı gibi sorun çıkarabilir.

Banım olduğu için yazamadım kusura bakmayın.Kartım quadro modeli dx 12 mevcut feature level 11_1 konusunda ne yapabilirim çözümü yokmu oyunları açamıyorum.
Ve bu kartı kulanan birsürü insan var bu sıkıntı sadece bendemi oluyor.

Banım olduğu için yazamadım kusura bakmayın.Kartım quadro modeli dx 12 mevcut feature level 11_1 konusunda ne yapabilirim çözümü yokmu oyunları açamıyorum.
Ve bu kartı kulanan birsürü insan var bu sıkıntı sadece bendemi oluyor.
Bunu büyük ihtimalle sadece sen yaşamıyorsun.
Zaten R7 240 gibi bir kartla DX12 destekleyen oyunları çok oynayacağını zannetmiyorum.

Kardeş bak sen anlamadin beni ben diyorumki oyunlara girince no signal deyip ekran gidiyor masaüstüne atıyor passmark testi yaptim dx 12 de ekran karışıyor bazende hata veriyor dx9 10 11 de sıkıntı yok

Ekran kartım oyunlara girince moitörde no signal deyip geri geliyor ve oyunu masaüstüne atıyor. PassMark testi yaptım, DX 9, 10, 11'de sıkıntı yok. DX12 testi ya görüntü bozuk gösteriyor ya da hiç açılmıyor. Sürücü güncelledim Windows 7 geçtim ne yaptımsa olmadı. Ekran kartım Quadro R7 240 2 GB GDDR5, Core 2 Duo Q9300, 4 GB RAM. Oyunlar ya hata verip açılmıyor ya da oyun ortasında gidiyor, yalnız LoL oynayabiliyorum. O da bazen kapanıyor.
Konuyu tekrar açtım aynı sorundan bende muzdaribim acaba sen bu sorunu halledebildin mi aynı ekrsn kartını bende kullanıyorum ve aynı sorun bende de var farklı PC kasalarda denememe rağmen hep aynı sorunu veriyor çözüm yolu bulduysan cevaplarsan minnettar olurum

Yeni konular

Geri
Yukarı