R7 240, E6550 sisteme uyar mı?

Bütçe
1400

Öme.Exe

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, ben yeni bir ekran kartı alacağım ve ben bunu buldum acaba benim kasama uyar mı yardımcı olur musunuz?

Ekran kartının linki:IZOLY Radeon R7 240 Ddr3 4gb 128bit Hdmı/dvı Ekran Kartı Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL

Sistem:
Ekran kartı: GT 630.
İşlemci: Intel Core Duo E6550 2.33 GHz.
Anakart: Bilmiyorum ne oldugunu.
Hard disk: 250 GB.
RAM: 5 GB.
Kasam DDR kaç oldugunu bilmiyorum ama RAM DDR 2 oldugunu bilmiyorum. Yardımcı olun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyar da, R7 240'a 300 TL'den fazla verilmez. Satıcı keriz yakalarım diye şişirmiş fiyatı, ikinci el takıntın var mı?

Bir de RAM bellekler ile ekran kartının VRAM'lerinin herhangi bir alakası yok.

E6550 LGA 775 soket bir işlemci, bu ekran kartını alıp üstüne de Q9550 alırsan mis gibi kullanırsın. Şimdiki işlemcinle darboğaz yapar. Anakartını CPU-Z programından öğrenip yazarsan işlemci desteğini de görmüş oluruz hem.

Son düzenleme:
Merhaba, ben yeni bir ekran kartı alacağım ve ben bunu buldum acaba benim kasama uyar mı yardımcı olur musunuz?

Ekran kartının linki:IZOLY Radeon R7 240 Ddr3 4gb 128bit Hdmı/dvı Ekran Kartı Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL

Sistem:
Ekran kartı: GT 630.
İşlemci: Intel Core Duo E6550 2.33 GHz.
Anakart: Bilmiyorum ne oldugunu.
Hard disk: 250 GB.
RAM: 5 GB.
Kasam DDR kaç oldugunu bilmiyorum ama RAM DDR 2 oldugunu bilmiyorum. Yardımcı olun.
Sakın ordan almayın. Fiyat çok kötü. Sahibinden veya güvendiğiniz bir 2. el alım sitesinden alabilirsiniz (2. el alabilirim derseniz.). 1200 TL'ye hem işlemci hem ekran kartı yükseltmesi yapabilirsiniz. (Fiyatlara zam gelmediyse tabii :D)

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı