Celeron G550 işlemcili sisteme R7 240 uyar mı?

Graiden

Hectopat
R7 240 alacağım ama işlemci, anakart, PSU destekliyor mu bilmediğimden soruyorum.
PSU: 250W.
İşlemci: Intel Celeron G550 2, 6GHz 2çekirdek (2 sanal çekirdek.)
Anakart: H61H2-M17 v1,0.
Not: Hiçbir parçayı değiştiremem.

@Jotariel, @Lyrinx.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben oynarım o ayarlarda alışığım zaten.
Oyunun ilk başı gerçekten sıkıcı mı?
Witcher 2 gibi bir başlangıcı varsa bayağı iyi olur.
Evet, sıkıcı. Ben hayatımda Velen kadar kötü bir yer görmedim, ancak oyunun ilerleyen dakikaları aksiyon dolu.

Witcher 2 gibi bir başlangıcı yok ne yazık ki :(

Evet, sıkıcı. Ben hayatımda Velen kadar kötü bir yer görmedim, ancak oyunun ilerleyen dakikaları aksiyon dolu.

Witcher 2 gibi bir başlangıcı yok ne yazık ki :(
Başı sıkıcı olsa da oyunun geneli iyi ise oynarım.
Bunu da sormak zorundayım oyunda cinsellik nasıl, 2 seviyesinde ise sıkıntı yok.(Ben sıkıntı etmem ama evdeki kişilerin görmesini istemem.)

Hocam Witcher 2 beğendiğim için Witcher 3 beğenir miyim?
Bunu da sormak zorundayım oyunda cinsellik nasıl, 2 seviyesinde ise sıkıntı yok.(Ben sıkıntı etmem ama evdeki kişilerin görmesini istemem.)
Witcher 2'deki cinsellik Iorveth yolundan gittiysen Roche yoluna göre biraz daha fazla, özellikle 3 tane elf kadınını Flotsam'da yangından kurtardıysan.

Ancak Witcher 3'te cinsellik daha fazla diye hatırlıyorum, No More Nudity modunu yükleyip cinsellik içeren ve sonu malum iş ile biten diyalogları kurmamanı öneririm.
Başı sıkıcı olsa da oyunun geneli iyi ise oynarım.
Oyunun geneli iyi, sıkıcı dediğim kısımlar oyunun %20'sini falan kapsıyor sadece.

Witcher 2'deki cinsellik Iorveth yolundan gittiysen Roche yoluna göre biraz fazla, özellikle 3 tane elf kadınını Flotsam'da yangından kurtardıysan.

Ancak Witcher 3'te cinsellik daha fazla diye hatırlıyorum, No More Nudity modunu yükleyip cinsellik içeren ve sonu malum iş ile biten diyalogları kurmamanı öneririm.

Oyunun geneli iyi, sıkıcı dediğim kısımlar oyunun %20'sini falan kapsıyor sadece.
Tamam, sağ olun cevap için.
Oyunun kendi cinselliği zaten fazla o moda ihtiyaç yok.

Geri
Yukarı