R7 240 ETS2 oynatır mı?

1gb HD 7550 ekran kartım ile 1366x768 orta üst ayarlar %100 ölçekleme ile 30FPS alıyordum ama şehir içinde ufak takılmalar oluyordu şehir dışında rahattı R7 240 Oynatır rahat diye düşünüyorum :)

R7 240 O.C' a dayanamaz ayrıca 1600 x 900' de normal ve ölçeklendirme %100 ayarlarında 60 FPS+ alamazsın. Ben kendim 1360 x 768 monitörde düşük ve normal ayarlar olmak üzere, ölçeklendirme ise %75 olmak üzere 45-50 FPS arasını zor görüyorum. Tünellere girince ise FPS 28 FPS civarına düşüyor. Yani çok şey bekleme o karttan.
R7 240'ın ömrü kısalsa çok birşey olucağını sanmıyorum en fazla ne kadar performans verebilirki R7 240 ?

Gönül rahatlığıyla overclock yapabilirsin. Hiçbir sorun çıkarmaz ve high ayarlarda 1366x768 çözünürlükte 50-60 FPS gördüm korkacak hicbir sey yok gönül rahatlığıyla sorun çıkarmadan kullanabilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eski kartın R7 240 idi. OC yapmıştım bellek 1300 çekirdek 1100 MHz bayağı performansa etkisi oldu bu kart yeni oyunları düşük orta ayarda açabilir.

Arkadaşlar ETS2 yi şuan rahatlıkla oynayabiliyorum. Sadece tünellerde hafif FPS düşüklüğü oluyor. Onun dışında bir sorun yok. Yorumlarınız için teşekkür ederim. Konu kilitlenebilir.

Arkadaşlar ETS2 yi şuan rahatlıkla oynayabiliyorum. Sadece tünellerde hafif FPS düşüklüğü oluyor. Onun dışında bir sorun yok. Yorumlarınız için teşekkür ederim. Konu kilitlenebilir.
Tünellerde FPS düşüklüğü normal benim r9 380x de bile tünelde FPS düşüşü yapıyor tek ama önemli bir ölçüde değil eski ekran kartım ile oynarken kontrolü kaybediyordum sıkıntı yok yani.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı