R7 240 GTA 5 Performansı Nasıldır?

Haydar Dağ

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu sistem Grand Theft Auto V oynatır mı? Oynatırsa FPS değerleri nasıl olur?
  • İşlemci: AMD Athlon X2 215 3.2 GHz
  • Ekran Kartı: AMD Radeon R7 240 2 GB
  • Bellek: 4 GB DDR3
  • Anakart: FOXCONN A88GMV

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarın GTA 5'i oynatır ama low-medium arası ve hafif takılmalar uzun süren aralıklarla olabilir ve ekran kartını kesinlikle güncelle. AMD Relive sürümü öncesi tam bir rezalet GTA 5'te haritada doku yüklenmiyordu ve araba bırak uçak sürüyordum kısaca araba boşlukta gidiyor. Sana tavsiyem RAM yükselt en az 6GB takviye yap. R7 240'ın açmadığı oyun en fazla 5'tir ama açtığı yeni nesil oyunlarda medium performansı gayet iyidir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim Hiç Endişelenme belliki arkadaş tam olarak konuya hakim değil bilgisayarin gta 5 i oynatır ama low-medium arası ve hafif takılmalar uzun süren aralıklarla olabilir ve ekran kartını kesinlikle güncelle Amd Relive sürümü öncesi tam bir rezalet gta 5 te haritada doku yüklenmiyodu ve araba bırak uçak sürüyordum kısaca araba boşlukta gidiyor sana tavsiyem ram ini yükselt en az 6gb ram takviyesi yap r7 240 ın açmadığı oyun en fazla 5 tir ama açtığı yeni nesil oyunlarda medium performansı gayet iyidir
SAYGILAR RİZE...
Medium mu? Low ayarlarda bile 30 üstü FPS alınca seviniyordu arkadaşım. Kendim de 1-2 saat o bilgisayardan GTA V oynadım 20-30 FPS arası fakat pek de zevkli olduğunu söyleyemem.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı