R7 240 için 200W PSU yeterli mi?

Mefistofeles

Hectopat
Arkadaşlar sisteme ekran kartı alacaktım fakat bugün PSU'mun 200W olduğunu gördüm. E8600 işlemci, 4 GB DDR2 RAM. Bu sisteme GTX 750 alacağım PSU'yu görünce vazgeçtim R7 240 almayı düşündüm o da ucu ucuna yetecek gibi ne dersiniz PSU yeterli mi? Yoksa ikinci el bir ürün buldum bunu alayım mı? Fiyat ucuz geldi ve ilk fotoğraf ile diğerleri farklı gibi bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Power supply color master 650W +80 plus 230v MWE WHITE - Güç Kaynağı ve Tüm Masaüstü Bilgisayar Parçaları sahibinden.com'da - 883557243

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam, elinizdeki uygun değil. Attığınız PSU sağlamsa, bedava desek yeridir. Hemen alın derim.

Arkadaşlar sisteme ekran kartı alacaktım fakat bugün PSU'mun 200W olduğunu gördüm. E8600 işlemci, 4 GB DDR2 RAM. Bu sisteme GTX 750 alacağım PSU'yu görünce vazgeçtim R7 240 almayı düşündüm o da ucu ucuna yetecek gibi ne dersiniz PSU yeterli mi? Yoksa ikinci el bir ürün buldum bunu alayım mı? Fiyat ucuz geldi ve ilk fotoğraf ile diğerleri farklı gibi bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Power supply color master 650W +80 plus 230v MWE WHITE - Güç Kaynağı ve Tüm Masaüstü Bilgisayar Parçaları sahibinden.com'da - 883557243
O da biraz fazla ucuz bir sıkıntısı olabilir.

Yetmez.

Bir de o satıcıya pek güvenme bence 3. resimde 80+ bronz sertifikası var 7.resimde düz 80+ var. İnternette Cooler Master PSU yazınca çıkanları koymuş herhalde :D.
Aynen öyle. Neredeyse her resimdeki PSU farklı. Bazılarında yanda yazan isim farklı. Bazılarında güç kablosunun altında Cooler Master yazıyor bazılarında yazmıyor. Bazı fotoğraflarda değerler yanda. Bazılarında üstte. Hepsi farklı farklı. :D

😂 Doğru diyorsunuz gel de dolandırayım der gibi bir ilan. Peki ikinci el psu işine ne diyorsunuz veya ikinci el en fazla 200tl psu önerir misiniz?

Geri
Yukarı