R7 240 için 250 Watt PSU yeterli mi?

Casper'a laf ederler ama PSU'ları iyi. Ben de GT 630 kullandım sonra o yanmış ben yokken hadrom PSU almışlar ve ekran kartını çalıştırmadı.

Ben 6 yildir Casper PSU kullandim daha 1 gun PSU ile ilgili sikayetim olmadi. Kasayi da hazir almistim zaten Casper idi markasi. Ornek veriyorum Casper marka laptop alinmaz derler/demezler, beni ilgilendirmez. Ben bir sorun yasamadim, guzel marka. Gidip alirim o markayi yine. Sorun olacaksa da olur, diger markalarda yok mu sanki. Tanri yapisi degil ya. :) Veririz servisine hallederler.

Ben 6 yildir Casper PSU kullandim daha 1 gun PSU ile ilgili sikayetim olmadi. Kasayi da hazir almistim zaten Casper idi markasi. Ornek veriyorum Casper marka laptop alinmaz derler/demezler, beni ilgilendirmez. Ben bir sorun yasamadim, guzel marka. Gidip alirim o markayi yine. Sorun olacaksa da olur, diger markalarda yok mu sanki. Tanri yapisi degil ya. :) Veririz servisine hallederler.
Asus x550vx laptop kullanıyorum.hq serisi işlemci koymuşlar ama soğutması aşırı zayıf.işlemci fazla ısınıp underclock yapıyor ve FPS aşırı düşüyor.Hani asusu yere göğe sığdıramazlar ama ben bir daha kapısına uğramam.O yüzden ne bir markayı komple kötülemek ne de övmek lazım.

Oyunlarda kaç FPS alıyon.
Hocam işlemcim intel G serisi çift çekirdek(3.10 GHz) ram 4GB. Csgo da orta seviye ayarlar 50-60 FPS civarı alıyorum. Ets 2 de orta ayarlar 40-50 Fps civarı. GTA 5 de 20-30 civarı tabi ram ve işlemci yeterli değil pek o yüzden olduğunu dusunuyorum GTA da. Orta seviye oyunların çoğunu rahat şekilde oynuyorum.

Hocam işlemcim g serisi çift çekirdek(3.10 GHz) RAM 4 GB. CS:GO'da orta seviye ayarlar 50-60 FPS civarı alıyorum. ETS 2'de orta ayarlar 40-50 FPS civarı. GTA 5'de 20-30 civarı tabii RAM ve işlemci yeterli değil pek o yüzden olduğunu dusunuyorum GTA'da.

Benim şu an 4 GB RAM Intel Xeon E5405 işlemcisi var onboard ekran kartıyla çalışıyor R7 240 alsam CS ve GTA 5'te kaç alırım.

Benim şu an 4 GB RAM Intel Xeon E5405 işlemcisi var onboard ekran kartıyla çalışıyor R7 240 alsam CS ve GTA 5'te kaç alırım.
Hocam pek anlamıyorum bu işlerden ama şunu diyebilirim işlemcin ve Ramin yeterli değil. Gta konusunda Ram yüzünden cok fazla drop yiyebilirsin bende droplar çok var o yüzden pek oynayamıyorum. CS GO da ise oynayabileceğini düşünüyorum ama çok uc performanslar bekleme.

Hocam pek anlamıyorum bu işlerden ama şunu diyebilirim işlemcin ve RAM'in yeterli değil. GTA konusunda RAM yüzünden cok fazla drop yiyebilirsin bende droplar çok var o yüzden pek oynayamıyorum. CS:GO'da ise oynayabileceğini düşünüyorum ama çok uc performanslar bekleme.

İşlemcimin 4 çekirdeği var istesem 8 gba yükseltirim RAM'i.

İşlemcimin 4 çekirdeği var istesem 8 gba yükseltirim RAM'i.
Hocam 8 e yükseltirsen oynayabilirsin diye düşünüyorum. Yine de daha iyi bilen birilerine sormalısın. Şu ana kadar CS go ve GTA da ekran kartından dolayı sorun yaşamadım. İşlemci ve Ram yüzünden yaşadım performans kayıplarını. Ekran kartını öneririm F/P açısından iyidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı