R7 240 ile Assassin's Creed 4 kaç FPS oynanır?

İşletim sistemi
Windows 10
Hocam ben video attım ama videodamı inanmıyorsunuz.
Ben şahsen çöp PC'ye bile oyun bulup oyunucuyu mutlu eden bir adamım ama yalanda söylemem.
Hocam video kayıt alıyor FPS çok düşer ve ben bakıyorum benim sistemimin oyun testlerin hep 20-30 FPS düşük oluyor yüklesin arkadaş 60 FPS üstü çok rahat akar
İşte olay da cahilliğiniz. HD 5870 ile HD 6670 ile aralarında dağlar kadar performans farkı var. Bilmediğiniz şeyde şu ki ekran kartlarında performans sağdaki rakamın ne kadar 9'a yakın olup olmadığına göre değişir. Zamanında sizin kartınız Gaming kart diye adlandırılırken siz bu kartı tutmuş giriş-orta seviye olan HD 6670 ile karşılaştırıyorsunuz. Neyse daha fazla anlatmayacağım arkadaş denesin görsün kaç FPS aldığını.
Cahillik sizin de r7 240 la 6670 şi bir tutmanıza denir arkadaş indirsin yüklesin video atsın bakalım oyunda kaç saatim var neyin ne olduğu senden daha biliyorum merak etme.

Hocam video kayıt alıyor FPS çok düşer ve ben bakıyorum benim sistemimin oyun testlerin hep 20-30 FPS düşük oluyor yüklesin arkadaş 60 FPS üstü çok rahat akar.

Cahillik sizin de R7 240 la 6670 şi bir tutmanıza denir arkadaş indirsin yüklesin video atsın bakalım oyunda kaç saatim var neyin ne olduğu senden daha biliyorum merak etme.

Tamam sakin hocam dediğiniz gibi arkadaş yüklesin 60 FPS çıkarsa biz "haklıymışsınız hocam"deriz. Düşük çıkarsa siz dersiniz.

Hocam video kayıt alıyor FPS çok düşer ve ben bakıyorum benim sistemimin oyun testlerin hep 20-30 FPS düşük oluyor yüklesin arkadaş 60 FPS üstü çok rahat akar

Cahillik sizin de r7 240 la 6670 şi bir tutmanıza denir arkadaş indirsin yüklesin video atsın bakalım oyunda kaç saatim var neyin ne olduğu senden daha biliyorum merak etme.
İşte bu daha da komik. Gerçekten ikisinin aynı performansı verdiklerini bile bilmiyor musun? Üzücü.

Yeni konular

Geri
Yukarı