R7 240 ile X2 7750 işlemci darboğaz yapar mı?

Çözüm
%5-10 kadar yapsa önemi olmaz benim için. Demek istediğim çok fazla yapar mı?
Biraz araştırdım kim ne diyor diye. Farkedebileceğin bir darboğaz olmayacaktır. Birbirine denk kombinasyon %5 falan belki maksimum %10 yani o da çalıştırdığın oyun ve oyun ayarlarına göre değişkenlik gösterir ama oynarsın yani gönlün rahat olsun.
Yani ekran kartı biraz zayıf olduğu için fazla bir şey bekleme. Ekran kartını sıfır mı alacaksın yoksa ufak bir ücret karşılığında mı alacaksın? İstersen yardımcı olmaya çalışalım eğer sistem kurmaya çalışıyorsan?

Yani ekran kartı biraz zayıf olduğu için fazla bir şey bekleme. Ekran kartını sıfır mı alacaksın yoksa ufak bir ücret karşılığında mı alacaksın? İstersen yardımcı olmaya çalışalım eğer sistem kurmaya çalışıyorsan?
Hayır sistemime ekleyeceğim. GT 220 ekran kartım var ve ufak çapta da olsa yükseltmek istiyorum. Bu oyunları zaten oynayabiliyorum ama pek de akıcı sayılmaz tabi.

%5-10 kadar yapsa önemi olmaz benim için. Demek istediğim çok fazla yapar mı?
Biraz araştırdım kim ne diyor diye. Farkedebileceğin bir darboğaz olmayacaktır. Birbirine denk kombinasyon %5 falan belki maksimum %10 yani o da çalıştırdığın oyun ve oyun ayarlarına göre değişkenlik gösterir ama oynarsın yani gönlün rahat olsun.

Çözüm
Asus R7 240 2 GB Ekran Kartı Fiyatı - Vatan Bilgisayar -

MSI R7 240 LP V1 2GB DDR3 128Bit AMD Radeon DX11.2 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar

Bu 2'si arasındaki fark nedir peki? Pek anlayamıyorum 2'si de aynı fakat fiyatları farklı.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı