R7 240, MSI G41M-P26 anakart uyumu

AloneKakashi

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Anakart: MSI G41M-P26
İşlemci: Intel Dual Core e6700.
RAM: 6 GB.
PSU: 300W olması lazım tam emin değilim.
Bütçem pek olmadığı için şimdilik R7 240 2 GB ekran kartı sonra Xeon E5450 almayı düşünüyorum ekran kartını hemen alacağım ama darboğaz olur mu ya da anakarta uyar mı pek bilmiyorum genelde LoL, CS:GO, Valorant gibi oyunlar oynadığım için bu ekran kartını almayı düşünüyorum. Daha iyi bir ekran kartı varsa uygun fiyatlı önerirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
E5450 yerine Q9550 gibi Quad serisinden işlemci öneririm. Xeon işlemcileri her ne kadar LGA775 anakartlara takabilsek de stabilite sorunları yaşanma olasılığı çok fazla, üstelik deneyiminiz yoksa iyi sonuçlar alamayabilirsiniz. Ekran kartı anakarta uyar fakat ne kadara alacaksınız?

E5450 yerine Q9550 gibi Quad serisinden işlemci öneririm. Xeon işlemcileri her ne kadar LGA775 anakartlara takabilsek de stabilite sorunları yaşanma olasılığı çok fazla, üstelik deneyiminiz yoksa iyi sonuçlar alamayabilirsiniz. Ekran kartı anakarta uyar fakat ne kadara alacaksınız?

2 elden 320TL'ye alacağım 2 GB olan model R7 240 almayı düşünmemin nedeni uygun fiyatlı olması belki yeniden düşünüp GTX 1050 alabilirim ama onlarında fiyatları 2 elde dahil 800'den başlıyor maalesef.

2 elden 320TL'ye alacağım 2 GB olan model R7 240 almayı düşünmemin nedeni uygun fiyatlı olması belki yeniden düşünüp GTX 1050 alabilirim ama onlarında fiyatları 2 elde dahil 800'den başlıyor maalesef.

R7 240 için güzel fiyat sayılır, sıkıntısı yoksa alabilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı