R7 240 R5 5600G FIFA 22 oynatır mı?

445376

Decapat
Merhaba sistemim bu şekilde. Benim oynamak istediğim oyunlar Marvels Spider-Man FIFA 23 tarzı oyunlar işlemcim güçlü fakat ekran kartım yetersiz kalıyor ama işlemcimin dahili grafik kartı mevcut. Her neyse bu sistem bu oyunları açar ve oynatır mı düşük ayarlarda FIFA 22 performansı beni tatmin etti. Gayet yeterli bence linki bırakıyorum sizce indirmeli miyim? Aynı performansı bende verir mi cevaplarınızı bekliyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba sistemim bu şekilde. Benim oynamak istediğim oyunlar marvels Spider-Man FIFA 23 tarzı oyunlar işlemcim güçlü fakat ekran kartım yetersiz kalıyor ama işlemcimin dahili grafik kartı mevcut. Her neyse bu sistem bu oyunları açar ve oynatır mı düşük ayarlarda FIFA 22 performansı beni tatmin etti. Gayet yeterli bence linki bırakıyorum sizce indirmeli miyim? Aynı performansı bende verir mi cevaplarınızı bekliyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İmkanı yok kanka pes21'de denedim 30 FPS zor görüyor.

R7 240'ı söküp 5600G'nin kendi GPU'sunu kullanması 2-3 kat daha çok FPS verecektir.

Arkadaşın da dediği gibi.

R7 240ı 500-600 TL gibi bir fiyata satabilirsin senin kendi APU grafik kartın çok daha güçlü aldığın paranın üstüne biraz koyupta RX 570 vb alabilirsin veya o parayı istediğin gibi harca fakat APU grafik kartını kullanmanı şiddetle öneririm.

Geri
Yukarı